0
clear
  • 6 Инчен Фотографија Dimmable LED Selfie Прстен Светлина YouTube Видео во Живо 3500-5500k Фото Студио Светлина со USB Приклучок Tripod (Боја : SH HXD 06 2)
  • -20%
  • -20%
6 Инчен Фотографија Dimmable LED Selfie Прстен Светлина YouTube Видео во Живо 3500-5500k Фото Студио Светлина со USB Приклучок Tripod (Боја : SH HXD 06 2)

6 Инчен Фотографија Dimmable LED Selfie Прстен Светлина YouTube Видео во Живо 3500-5500k Фото Студио Светлина со

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијаметар 11 cm Color Температура : 3200 K-5600 KTotal Моќ : 6 WDimmable : YESDimming опсег : 1%-100% Адаптер : USBit е USB connector Light Стојат Висина : 18.5 см-25.8 cm Product SH-HXD-06-1 се вклучени : 1* 6 инчен прстен light1*топката head Product SH-HXD-06-4 се вклучени : 1* 6 инчен прстен light1*12 см црна светлината stand1*телефон clip Product SH-HXD-06-2 се вклучени : 1*6 инчен прстен light1*12 см црна светлината stand Product SH-HXD-06-5 вклучени : 1*6 инчен прстен light2*12 см црна светлината stand1*Телефон clamp Product SH-HXD-06-6 вклучени : 1*6 инчен прстен light1*24 см сребрена светлина stand1*12 см црна светлината stand1* телефон клип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе!...

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с�

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Близнаци Утешителот Сет.Сет вклучува : 1 Утешителот (66" x 86"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 1 Рамен Лист (66" x 96"), 1

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и �

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св�

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

Please wait...