0
clear
  • Aumuca Интерактивни Мачка Пердув Играчки - Маче Играчки за Внатрешна Мачки - Мачка Играчка со Јака - Мачка Стапче Играчка со 3 Шарени Закачка Refills
  • -20%
  • -20%
Aumuca Интерактивни Мачка Пердув Играчки - Маче Играчки за Внатрешна Мачки - Мачка Играчка со Јака - Мачка Стапче Играчка со 3 Шарени Закачка Refills

Aumuca Интерактивни Мачка Пердув Играчки - Маче Играчки за Внатрешна Мачки - Мачка Играчка со Јака - Мачка Стапче

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со користење на овој kitty играчки, мачка надразнување повеќе не е тешка работа за вас.Овие tiktok мачка играчки за внатрешна мачките се совршена играчка за вежбање и ментално здравје. 【Смешно Интерактивни Мачка Играчки】 Како пердуви бран како птица, нашите маче играчки стимулира вашата мачка ловечки инстинкти.Материјал : Силикон+Пердув+Јаглероден Челик.Hands-free : Прилагодлив Силикони Рака.Силиконски додатоци дизајнирани со прилагодливи тока е погодна за мачки од која било големина, и во нејзината кожа-friendly и еластичен материјал го прави мачки удобно кога носи тоа.Одговараат за : Мачки, Мачиња. 【Не Грижете Купување】 Ако вие или вашите мачки не ја сакаат оваа мачка играчка стапче за било која причина, ве молиме ги споделите со нас слободно од јавите на продавачот, ние сме секогаш тука за да се обезбеди враќање или замена на услуги на клиентите.Пердуви со сигурен бои инспирира мачка дивост.Со користење на овој пердув мачка играчки ќе ја зајакне врската меѓу мачките и вас, со цел вашата мачка се вклопуваат и среќен!.【Мачка Пердув Играчка со Јака】 Можете да носат оваа мачка играчки на глуждот, вратоврска тоа да мачка дрво, мачка во кревет, или носат тоа да мачка вратот, бескрајни можности на чекање за вас да се откријат.Сега, има добро време со вашите мачки. 【Внимателен Резервни Пердув】Оглед на тоа дека на пердув од мачки играчки може да биде скршен по долго време користење, не сме подготвени 2 резервни пердув глави за вас.Многу играчки за мачките обично се оставени на подот за патување повеќе, но можете да се избегне оваа, со ова маче играчка.По игра оваа пролет мачка играчка, мачки конечно спие во спиење, наместо на изборот на тоа како нивните лични изведба.Овие tiktok мачка играчки за внатрешна мачките се совршена играчка за вежбање и ментално здравје.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[НОНСТОП се ИГРА ВРЕМЕ] Наменета да им даде на вас и вашиот писе постојано играат време, дури и кога вие' �

Мачките одат само диви за овие едноставни жица закачка играчки,жица елемент ја прави играчка движат errati

Усвојување на избор материјал со одлична изработка, мачка играчка доаѓа со мека пердув и е солзаотпорни

На пердув и pompom создава рипка форма, смешни и привлечна за мачки.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто

Litterboy Пчела рефил навистина носи од природните ловечки инстинкт на вашата Мачка.Мачките одат целосно за

【Безбедно и издржлив материјал】Нашите производи се направени од ABS и PP материјал како и висококвалите�

Даде домаќин отсутен компанија, не се плаши од тоа да се биде досадно дома ♥[Издржливи и Отпорни да Падн�

Led шарени тркала.Smart индукција почне да работи за 5 минути.Траекторијата разновидност.Батерија 400m Ah бате�

Мачка е вроден хантер : Дизајн со шарени и пердув,се огласува ѕвоното и контролира светлината закачка за

ฅ【Комуницирате со Сопствениците】 Ова е смешно мачка играчка дека мачките се допаѓа многу.Можете да к�

Направен од висок квалитет на пердув / пролет материјал, издржлив и нетоксичен.Глушец во облик на кукла �

?Висок Qaulity & Safe Играчка?Овие интерактивни мачка играчки избрани се изработени од Високо Qaulity материјали,

Природни пердуви ќе го возбуди вашиот мачка и да излезат на "лов инстинкт".Овој интерактивен мачка игра�

Смешни Интерактивни Мачка Играчки : 3 разлика најпопуларните стилови мачка закачка стапче се најдобрит�

Вистински кастинг акција со кликнување на звук.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Тежината На Производот Е

Сега со светли нови бонбони и златните прачки и забава избор на ткаенини и сл.НА МАЧКАТА ПИЖАМИ – На multico

Please wait...