0
clear
  • YFZSJ Облека Пруги,Индустриски Модерна Метални Облека Продавница Екранот Стои,Ѕид Монтирани Облека Багажник,Држи до 50kg / Сребрена / 400cm
  • -20%
  • -20%
YFZSJ Облека Пруги,Индустриски Модерна Метални Облека Продавница Екранот Стои,Ѕид Монтирани Облека Багажник,Држи до 50kg / Сребрена / 400cm

YFZSJ Облека Пруги,Индустриски Модерна Метални Облека Продавница Екранот Стои,Ѕид Монтирани Облека Багажник,Држи

DEN 1162.56

Достапност
Достапно за нарачка

ЕДНОСТАВЕН АВТО-СОБРАНИЕТО : Сите делови се монтажни, и лесно може да се инсталира на ѕидот со само неколку завртки, погоден за големи ѕидови.Ние цврсто веруваме дека треба нашите производи и сигурност.Во споредба со традиционалните гардероби, ѕид-монтирани закачалки кои не заземаат простор може да се спречи кошули/костуми/долги здолништа/панталони од брчки и спаси се движат простор.ЅИД-МОНТИРАНИ ДИЗАЈН : да се Направи целосна употреба на ѕид простор, голем капацитет, лесно да се организира дневни или сезонски облека, така што облеката секогаш се организирани.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На ѕид е направен од нерѓосувачки челик, задебелена цевка има силна носивоста, е рѓа-доказ и носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Тоа е дополнителна виси простор за проширување гардероби, перење соби, облека продавници, спални соби, влезот текстови, итн.На закачалка, се користи за да се откажам облека како што се маици, џемпери, јакни и долги палта да се задржи вашата облека и додатоци во ред.Инсталација : лесно да се installpacking листата : Облека екранот стојат x 1 Precautions : Поради прирачник за мерење, бојата може да биде малку поинаков од сликата, и грешка на 2cm е дозволено.ИНТИМНИ ДЕТАЛИ ДИЗАЈН : Ова ги има не се лизга дизајн на крајот на виси прачка за да се спречи облека од паѓање од страна на закачалка., ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Овој пропелер не е само закачалка, но, исто така, има силен декоративен ефект, што е многу погоден за прикажување на облека на закачалка за облека продавница/бутик/облека продавница.Добредојдовте на нашиот продавница и искуство повеќе изненадувања.Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : silver Product должина : 300/350/400cm Product висина : 200cm Distance од ѕидот : 28cm Maximum оптоварување : 50kg Do ќе треба да се инсталира : Yes Recommended за : домови, продавници, модни студија, комерцијални околини, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДИМЕНЗИИ : Општо Димензии : 65.2" L x 17.9" L x 76.8" H, Прачка со Дијаметар од 1".СИЛНА ИМАЈЌИ КАПАЦИТЕТ : капацитет д�

Материјал На Застане Е Железо, Трајни, Отпорни На Корозија, Може Да Се Користи Неколку Пати, Заштита На Ж�

✨НАПРАВИ СКЛАДИРАЊЕ ПОВЕЌЕ ПОЛЕСНО➤ На облека решетката има виси зона, кеси&капи виси кука, складирање

【Мултилизга мушка дизајн】лизгачки мушка дизајн на двете страни може ефикасно да се спречи облека од л�

Висок квалитет на поврзување прачка, антиоксидација / отпорност на корозија / бојадоказ / цврсти и трајн�

Се rustproof,совршен грб решетката и чевли за складирање клупата, ќе ви овозможи да се откажам вашата облека,

Долната полица, исто така може да се одржи повеќе пара на чевли.Тоа може да создаде дополнителен простор

☞ Ова е Тивка, Концизно и Јасно Contoured Закачалка.☞ Тоа е Многу Корисни Прилог на Коридори, Спални соби, Ба�

На било кое место во домот може да се покаже моќна привлечност на овој производ.★ Овој производ е инстал

Димензии 26.24 LBS.Силна имајќи капацитет : капацитет до 441 LBS, не е лесно да се деформирани.Тоа може да создад

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : детални инструкции и лесно собранието алатки се вклучени во внатрешноста на пакет

【Различни користи】 : Облека полици не само што може да биде ставен во соба, но, исто така, може да биде ст

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија Ова палто рек трае до минимален простор во foyers, дневни соби, канцелариск�

Тоа може да функционира како гардероба замена, канцеларија грб закачалка, облека, фен уредната железнич

✅Лесно Да Се Соберат И РасклопувањеОблека Решетката Може Да Се Користи Во Затворени Простории Или На О�

Оваа 144 Clipper Мало Кат Фабрика е идеален за продажба на мало средини како што се погодност продавници, суп�

На било кое место во домот може да се покаже моќна привлечност на овој производ.▶▶ Забелешка : Поради ра

Одлуката замор е вистинска работа, и тоа почнува за повеќето секое утро со истиот страшната прашање : шт�

48"72" Висока (прилагодливи во 3" Зголемувања).Грб 18" Долго.База 12" x 15".Црна Мат Со Хром Акценти.Вкупниот мере�

Различни компјутери и мобилни телефони може да се прикаже малку различни бои се должи на друг компјутер

Please wait...