0
clear
  • Queotty Памук, Лен Tablecloth Сина Шарени Проверете Везови Правоаголна Tablecloth Божиќ Банкет Декорација Tablecloth 140X220CM/55x87inch
  • -20%
  • -20%
Queotty Памук, Лен Tablecloth Сина Шарени Проверете Везови Правоаголна Tablecloth Божиќ Банкет Декорација Tablecloth 140X220CM/55x87inch

Queotty Памук, Лен Tablecloth Сина Шарени Проверете Везови Правоаголна Tablecloth Божиќ Банкет Декорација Tablecloth

DEN 1426.80

Достапност
Достапно за нарачка

"Queotty" е професионална домаќинството продавница.❤Материјал : памук и лен; лесно да се грижи : машина за миење со ладна вода и казна, рака мие е најдобро; лежеше рамен да се исуши. ❤Сите производи што се продаваат во оваа продавница обезбеди враќање и замена услуга!Кликнете на продавницата "Queotty" над насловот за да погледнете повеќе високо-квалитетни дома мебел. ❤ Различни прилики : Ова tablecloth е класичен и убави, многу погодна за роденден партии, Anne мултифункционални, забава, свадба, фестивал и настан табела декорација.Дознајте повеќе за нашите појавување на престилки, термос шолја, фурна mitts, dishcloths, табела крпи и салфетки, и донесе убави пастели во вашиот дом и кујна да ја надополни вашата моментална стил. "Queotty"е професионална дома мебел продавница.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви обезбеди со повеќето задоволителни решенија и услуги. ❤ Добредојдовте на "Queotty" продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

Тешки доволно за да drape убаво и нема да се движат надвор од табела врвот лесно.Одлична drape, исклучително м

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по�

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали�

Изработени од материјали, рака мие и во машина перат, не dehydrate, ние препорачуваме миење на рацете, воздух

Табела тркач е направен од високо квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржлив�

ГОЛЕМИНА : Правоаголник Tablecloth големина како 49x63 инчи.Чувајте ги Вашите Маса Од Нечистотија и Нула : Ако н�

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

Сатен.Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Како да се Г

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

Лен,полиестер,чипка.Големина : 60" / 152.4 cm круг дизајн, 1.57 инчен / 4cm бела чипка.Материјал : Направен од висок

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

100% Лен.Увезени.Машина перат 100% чиста постелнина 100% Европскиот лен.Производ Димензија : 98.0"L x 67.0"W x 0.39"H...

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе�

Пегла на ниска топлина ако е потребно.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Овие tablecloth се достапни во

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Please wait...