0
clear
  • Visionis FPC-7852 4 Врати Контрола на Пристап на Електрична Штрајк Успеат Безбедно не Успеваат Безбедна, Време Присуство TCP/IP Wiegand Контролер Кутија, Затворен + Отворено Отпе?
  • -20%
  • -20%
Visionis FPC-7852 4 Врати Контрола на Пристап на Електрична Штрајк Успеат Безбедно не Успеваат Безбедна, Време Присуство TCP/IP Wiegand Контролер Кутија, Затворен + Отворено Отпе?

Visionis FPC-7852 4 Врати Контрола на Пристап на Електрична Штрајк Успеат Безбедно не Успеваат Безбедна, Време

DEN 2591.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. (4) VIS-EL104-FSESA : 2200lbs САД Стандардните Електрични Вратата Штрајк за Дрво и Метал Врати 12 V Успеат Безбедно Нормално Затворени и не Обезбеди Нормално Отворен Прилагодливи. (4) VIS-3024 : Внатрешна + Отворено Оценет IP68 Контрола на Пристап Самостоен Биометриски Отпечаток + Читач + Wiegand. (1) VS-AXESS-4 ETL : Четири Вратата Network Access Control Panel Контролер Одбор со Кабинетот TCP IP Wiegand со Десктоп Софтвер и Напојување Вклучени 10,000 Корисници (4) Бела Барање За Излез Сензор за Движење ПИР За Контрола на Пристап Со Прилагодливи временско Реле. (10) VS-VIS-APROXCARD/26 : Контрола на Пристап Близина безконтактни Паметни Влез картичка 1.8 мм дебел 26 малку 125khz (10) VS-VIS-KEYTAG : Контрола на Пристап Близина безконтактни Паметни Влез Keyfob 26 малку 125khz.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата / ослоб

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти

★ 7 инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7инчен дисплеј, LCD зрачењебесплатно, ниска потрошувачка на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Магнетна врата, прозорец алармот, 110 decibel гласно алармот ќе се исклучи кога на врата или прозорец се отва

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас...

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

Производителот гаранција може да не се применува.Анти Видов Deadbolt.Изберете отпорни механизам.Високо нив

Каде сакате, кога сакате тоа Постојат голем број на работи што сакате да ги задржите внимава на, додека с

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Please wait...