0
clear
  • UMIRIKO Ајкула Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Риба Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,Спортс?
  • -20%
  • -20%
UMIRIKO Ајкула Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Риба Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,Спортс?

UMIRIKO Ајкула Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Риба Leakproof, Вакуум Изолирани

DEN 2395.20

Достапност
Достапно за нарачка

По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. По додавање на врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7., за да се избегне отпорност на купот. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

На елегантен, модерен облик на нашата обновливи шишиња со вода ги направи одлична за работа, училиште, и

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања...

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо

Please wait...