0
clear
  • SprintBooster SBVW0021S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
  • -20%
  • -20%
SprintBooster SBVW0021S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

SprintBooster SBVW0021S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

DEN 7115.04

Достапност
Достапно за нарачка

Полесно ќе почне на ридови.Спринт Бустер е одредена апликација хардвер базиран производ, специјално дизајниран за вашиот автомобил.Инсталира во минути.Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се случува на тој начин, особено перформанси и спортски автомобили.Време на одговор е драматично се подобрија.Спринт Бустер подобрува одговор, се зголемува педалата за внесување чувствителност и испорачува повеќе импресивен исклучите линија перформанси.Овој производ не го менува гориво или палењето во вашето возило; тоа е едноставен plug-n-игра мо кој обезбедува инстант одговор во текот на моќ бенд, што го забрзува и вртежи појавување неверојатно повеќе забава.Повеќе за задоволување на возачко искуство.Овој уред е конструиран за да се подобри забрзување на drive by-wire автомобили со континуирано мерење и претворање на дигитален сигнал обезбедување на ECM (Електронска Контрола Модул) со нови и изменети сигнал.Работи како педалата чувствителност, стабилност, контрола и системи за контрола на влечење може да се разликуваат за различни возила и исто така, може да доведе до поголеми заостануваат во пригушување одговор и забрзување кога неговата go-време.На ECU се зголемува или намалува гас напор врз основа на вашиот педалот за гас педалата на текст, меѓутоа тоа не секогаш се преведе на инстант одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.

Се конвертира напон од 110120 volt до 220240 volt или од 220240 volt надолу за да 110120 volt.Ги прифати сите типот на приклуч

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

+5vsb е копија на напојување, која може да се примени за да направите резервна копија од контрола кола за д

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Се донесе нов развој и DIDRC (Динамичен Intermodulation Distortion Reduction Circuitry) кој го контролира динамична бучава.Носат

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...