0
clear
  • Importer520 Злато Позлатен 6ft Премиум VGA Кабел w/ Дигитален Оптички Аудио приклучок за Microsoft Xbox 360 за ТВ опрема За PC HDTV
  • -20%
  • -20%
Importer520 Злато Позлатен 6ft Премиум VGA Кабел w/ Дигитален Оптички Аудио приклучок за Microsoft Xbox 360 за ТВ опрема За PC HDTV

Importer520 Злато Позлатен 6ft Премиум VGA Кабел w/ Дигитален Оптички Аудио приклучок за Microsoft Xbox 360 за

DEN 1728.00

Достапност
Достапно за нарачка

За вашиот VGA-от hd телевизор или монитор.Должина : 6ft / 1.8 м.Употреба на Xbox поставки за да ја прилагодите резолуцијата на мајчин големината на вашиот екран излезен уред.Поддржува стерео аудио.Позлатени конектори обезбеди најдобро сигнал за квалитет.Макс од вашиот графички приказ способности и конечно да прочитате мал текст во-игра со висока дефиниција VGA видео кабел.Овој кабел може да се користи за да го поврзете вашиот Xbox 360 за VGA-от hd телевизор или монитор.Употреба на Xbox паното за поставки за да ја прилагодите резолуција на екранот за да одговара на мајчин резолуција на вашиот екран излезен уред.Квалитет на сликите и стерео аудио, ќе го подобрите вашето играчко искуство!Ве молиме имајте на ум, ова е резервни објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

НАЈБРЗ ИГРИ КАБЕЛ ДОСТАПНИ НА ПАЗАРОТ.ПОДДРЖУВА ПРОПУСЕН ОПСЕГ ДО 2000 MHZ И 40 GBPS.ФЛУОРЕСЦЕНТНИ КАБЕЛ Е ИЗД

Извртени Кабелот Трим : Убава високо сјајна сјај кроење, мазна, во површина; издржлив и кавгатаотпорни в

【Спецификации】Дебелина : 5mm; Пакет : 1 ролна, околу 30 метри(27.5 m) по тркалаат; Боја : сребро 【Сјајна Сјајна

Cording со Усна (Страната).Елаборат 3 / 8" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во ц

Пакет Содржина : 1 * Полнење преку USB Кабел.Компатибилен со Xbox Една Елита / One X / One S Контролори, PS4 & PS4 Pro / Те

✪USB кабел ви овозможува да ја полните вашата Microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри...

Супер Квалитет : Со Висок Квалитет Со Силиконска Гума Материјал.Тоа има Одлична Шок Апсорпција Функција

Кабли се засили со пластични полимер да се заштити против излитен кабли и скршени конекции.Погоден за д

Материјал : Полиестер ткаенини.Ширина : 13mm / 0.5 инчи, Должина : 20 метри ( 21.8 метри).Рефлексивни : мисловните

Ви овозможува да го користите постара стил за Xbox 360 Напојување на Xbox 360 E конзоли.Адаптер за пренос кабел,

Кабли се засили со пластични полимер да се заштити против излитен кабли и скршени конекции.Погоден за д

3 / 8" 100% ПОЛИЕСТЕР DRAWCORD DRAWSTRING.ДОСТАПЕН ВО ЦРНА ИЛИ БЕЛА БОЈА 3, 5 ИЛИ 10 МЕТРИ.УБАВА МОДЕЛ / ТРАЈНОСТ...

Она што Ќе Добиете 1 Пакет антички бела извртени усна кабелот скриј лента(13.7 Метри), а најголемасе грижа

Оваа компонента кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук за вашиот xbox 360 ге

Спецификации : Крпа : Памук Max : 600 Volts, 105 целзиусови Степени Дијаметар : 7.2 mm, или за 9 / 32" УЛ : Нема 2 жица извр

Објектот е со добар квалитет.Тестирани пред превозот.Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.153 kg (0.34 lb.).Оби

Please wait...