0
clear
  • Berina A21 Боја на Косата Крем Боја, Светло Сива Пакување од 2 Супер Постојан Мода Унисекс содржи иновативна компонента која ги заштитува и обезбедува гламур боја на кос
  • -20%
  • -20%
Berina A21 Боја на Косата Крем Боја, Светло Сива Пакување од 2 Супер Постојан Мода Унисекс содржи иновативна компонента која ги заштитува и обезбедува гламур боја на кос

Berina A21 Боја на Косата Крем Боја, Светло Сива Пакување од 2 Супер Постојан Мода Унисекс содржи иновативна компонента

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

BERINA Бр.A21 Светло Сива Супер Коса Боја, Боја Крем Постојан Мода Унисекс.Бренд : Berina, Боја : СВЕТЛО СИВА БОЈА на КОСАТА.Пакет содржи : 1.Berina Боја Крем 60 g. 2.Berina Инвеститорот 9% 60 ml. 100% Задоволството На Гарантира.Време на испорака : 14-21 дена , Количина = 2 Сет.Berina Боја на Косата Крем содржи иновативна компонента која ги заштитува и обезбедува гламур боја за коса ја како што сакате.Berina Боја на Косата Крем содржи активни и моќни светли кои confers производот во постојана боја и свиленкаста коса, Со цел да се направи вашата коса повеќе мазна и свиленкаста, користете Berina Протеини клима уред по боење со Berina Боја на Косата Крем.Да се направи драматично на вашата коса здрав, ги користиме секојдневно Berina Протеини.Како да го користите : 1. Одберете ја саканата Berina Боја. 2. Врши тест на осетливост на 24 часа пред боење (Споменато од Секој кутија). 3. Миење на косата пред боење. 4. Premix боја крем со еднаква количина на пероксид темелно. (Две цевки заедно.) 5. Се применуваат premix со четка на косата дел по дел. 6. Оставете premix за коса за 20-40 минути. 7. Исплакнете ја косата темелно.Answer : ___________________________ Note : да не се користат боја трепките и веѓите или за употреба, освен боја на косата.Не користите ако вашата коса е обоени со хена или со прогресивна боење.Боја на производ може да биде тривијално различни од слика се должи на сликата осветлување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1ден привремено губење на шминка кои се мие со шампон промена на бојата на вашата коса толку често колку

Тоа создаде помек нијанси на се она што сенка на пастелни саканата со живописни јасно.Се препорачува за

PPD Слободни, Глутен Слободни, Paraben Слободни, Пропилен Гликол Слободни.Ecocolors Светла Црвена боја е формулир

100% бела коса покриеност Супериорен сјај и долгатрајни резултати ProВозрастКомплекс со Siliamine и Колаген �

Се појавува сликовито дури и на темна коса.Мие надвор со вашите омилени шампон.Етерични масла од бергам�

Garnier Nutrisse боја на косата creme храни со семе од грозје и масло од авокадо.На негување боја creme збогатен со ов

Го надополнува Кожата Со Лицето Крем : подарок за вашата кожа дневна доза на хидратација од L'Oreal Париз за

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

100 % СуровостСлободен Коса Thickener Its нежна формула е безбеден за секојдневна употреба, дури и за бојатрети�

Сјајна и свиленкаста Овој постојан некапе боја на косата со до 100 проценти сива покриеност им Помага на

6 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на �

Ова Се Случува Да Биде 100% Природна Коса Со Боја Како Што Е Добиено И Направени Од Листовите На Соодветни�

Wella Koleston Совршен Creme Инвеститорот 6% 20 Vol.Следете haircolor производителот препорачува мешање на инструкции.Д�

СОСТОЈКА СИГУРНОСТ : 100% природни состојки за коса боја на восок, на база на вода формула без снегулки, не�

Постојана боја.Трае до 8 недели 100% сива покриеност, дури и на повеќето отпорни grays.Balsam Боја е дизајниран з

Само За Мажи Допир на Сива, Сива Коса Боја за Мажите со Чешел Апликатори, Одлична за Сол и црн Пипер Изгле

Непостојани, амонијакслободен боја на косата.Трае до 28 шампони.Со 100% природни калинка и млеч.Здрав изгл�

Roux FanciЦелосно Исплакнете привремена боја на косата држи боја на косата во потрага своите најдобри меѓу �

PPD Слободни, Глутен Слободни, Paraben Слободни, Пропилен Гликол Слободни.Ecocolors Неутрален Русокоса е формули�

Please wait...