0
clear
  • 3/8-16 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Пан Глава/Челик/Цинк (Картон: 1,500 компјутери)
  • -20%
  • -20%
3/8-16 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Пан Глава/Челик/Цинк (Картон: 1,500 компјутери)

3/8-16 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Пан Глава/Челик/Цинк (Картон: 1,500 компјутери)

DEN 11447.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пан Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае�

Големина : 1 / 4 инчи20 X 2 инчи.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијамета�

036"Нишка на Теренот : 40 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Н�

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

#1032 X 1 / 2".Станот Филипс / Слот Комбо Диск.Целосната Тема.Челик ; Цинк Позлатен ; ASME B18.6.3; SAE J82 Aspen сврзувачки

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 1 / 428 X 13 / 4 Рамна Глава 100 Степен; Филипс Диск.Н

Подесувате отпорни завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 10pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Овие дупчиња на ѕид плоча завртки се инсталирани директно во женскинавој receptacle, прицврстување на преки�

Пакет Димензии : 7.111 cms (L) x 8.382 cms (W) x 5.842 cms (H).Видот На Производите : Завртки.Пакет Количина : 1 Пакет Тежина :

Големина : М81.25 X 45 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

Нерѓосувачки челик обезбедува отпорност на корозија.Drilled spanner диск е отпорен на мешање од страна на бара

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 1 / 2 инч.Се користи за да се закачите на лим со други тенок

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000205574 Fastener Тип : Машина Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата со Serration Siz

Хексадецимален Главата И Gimlet Точка.Земја На Потекло : Кина.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Боја Име : Н�

Please wait...