0
clear
  • PH26 Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Xiaomi Црна Ајкула
  • -20%
  • -20%
PH26 Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Xiaomi Црна Ајкула

PH26 Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Xiaomi Црна Ајкула

DEN 557.76

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Xiaomi Црна Ајкула од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Дизајн и стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Acer Течни Jade Z од

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку email систем, ние ќе ви одговори во рок о

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Motorola Мото X од

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Крикет Визија 2 [U304 AC, 2020 Ослободување] (Не Одговара Крикет Визија).Ни em

Please wait...