0
clear
  • Ketcham Појавија Планината 30H x 24W Медицина Кабинет
  • -20%
  • -20%
Ketcham Појавија Планината 30H x 24W Медицина Кабинет

Ketcham Појавија Планината 30H x 24W Медицина Кабинет

DEN 3840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има здрав вратата монтирани на континуирана целосна должина пијано зглоб со магнетна врата фати.Моделот е 20-ga.челик со бели, печени-глеѓ заврши.Кабинет доаѓа со 3/16"-дебела плоча стакло огледало и 1/4"-дебел прилагодливи стаклени полици.Моделот може да биде превртен за десно или лево замав инсталација.Предмет : Медицина Cabinet Type : Појавија Планината Ширина (Во.) : 24 Висина (Во.) : 30 Длабочина (Во.) : 4 5/8 Тело Материјал : 20 Измери Бела Боја Печени Емајл Челична Рамка : Нерѓосувачки Челик Рамка Вклучува : 4 Стаклени Полици Огледало Површина : Стакло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и �

✔ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селс

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к�

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Please wait...