0
clear
  • Рака Разнесени Текила Стакло
  • -20%
  • -20%
Рака Разнесени Текила Стакло

Рака Разнесени Текила Стакло

DEN 2016.00

Достапност
Достапно за нарачка

Рака разнесени.уникатен.ексклузивни.еден од еден вид.Ексклузивно само да Sazón и handblown од страна на реномирани локални стакло компресор Дејвид Shanfeld надвор од Tesuque Glassworks, овие еден од еден вид рака разнесени очила се совршен начин да sip казна текила или mezcal.Секој стакло е уникатен инкорпорирање на злато лист и удобно има две унца прелива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мали shot чаша направени од храна одделение leadfree стакло, силен, издржлив, транспарентен, нетоксичен, безбе

Shot чаша фармацевт може да се користат за домашна забава и бар, погодни за лица пиење игри.Во средината е

1.5 унца шут стакло.Материјал : Керамички.Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна в

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Мини големина, капацитет : 30ml.направи пиење на движење едноставен и лесен.Погодно за уживање во топло ка

Држи до 2 мл.Дебела круг база.Светли, шарени графика.Рака мие.Го прави голем дар или колекторот е објект!.

Квалитет, златоrimmed стакло.Трајно печатени на двете страни.Машина За Миење Садови Безбедно.Рак Преживеа

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Октопод Шут Glass This шут стакло е е изработен со оригинална Октопод Дизајн Гравирање нема да избледи и ста

Овој Шут Стакло Е Совршен Подарок Поради Тоа е со Висок Квалитет, Секој Сака Персоналните Подароци за Св

Banquete Тексас жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен начин д

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

г.севда Материјал : Оловобесплатно Високо Borosilicate g.севда.Стојат Материјал : б.amboo Дрво.Пакетот Вклучува : 6

КАКТУС ПАРТИЈА СНИМЕН ОЧИЛА крајната партија shot чаша!Овој сет од 4 кактус снимен очила се идеални за пар

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

ХОЛАНДИЈА АКЦЕНТ : Оваа симпатична delft сина тематските тематските тематските shot чаша со моделиран лале

Цилиндричен Облик Снимен Очила Сет : RUCKAE снимен очила сет на 18, изработени од олово слободни & храна одде

Maryhill Имот Кентаки жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен н

Карактеристики Кејп Корални Флорида.Има 2 унци.Светли, Шарени Графика.Дебела Квадратна основа.Карактер

Please wait...