0
clear
  • Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Sceptre U650CV-UMC 65 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил
  • -20%
  • -20%
Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Sceptre U650CV-UMC 65 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Sceptre U650CV-UMC 65 инчен 4K UHD HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

DEN 1271.52

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со : Sceptre U650 CV-UMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во близина на ѕид.Максимална Тежина Капацитет : 165 lbs.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.Компатибилен со Sceptre U650 CV-UMC 65" инчен 4 K UHD HDTV ТВ/Телевизија, овој Ултра-Тенок, Рамен Низок Профил Црн Ѕид Заградата го става на задниот дел од ТВ уредот само .75" од ѕидот и е идеален за прикажува со страна или на дното соочуваат со конекции.Овој Ѕид го поддржува повеќето* 37" до 63" рамни панел екрани и LCD/Плазма Телевизори.Таа поддржува до 165 lbs и е опремен со вграден-во израмнување меур.Оваа планината е совршен за boardrooms, digital signage, или дома театри.Нејзината едноставна за изедначување на платите и уникатни ѕид плоча може да се монтира на различни ѕидни конструкции, вклучувајќи дрво studs, цигла или бетон.Планината вклучува безбедност заграда, која го спречува отстранување на екранот од планината (катанец не се вклучени).Овој ѕид го поддржува VESA монтажа на обрасци до 815 x 410. Тоа е изградена на зајакнато челик со трајно отпорен на гребење Црн финиш.Исто така, вклучени се сите монтажа хардвер и едноставно да се следат инструкциите за инсталација. *Монтажа дупки на телевизија треба да биде 32" или помалку за разлика хоризонтално & 16.125" или помалку за разлика вертикално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со �

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св�

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

✔ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селс

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит�

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к�

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

Please wait...