0
clear
  • Квантните Системи за Складирање - Цврсти Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 24 x 54 x 86 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:WRS5-86-2454SS
  • -20%
  • -20%
Квантните Системи за Складирање - Цврсти Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 24 x 54 x 86 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:WRS5-86-2454SS

Квантните Системи за Складирање - Цврсти Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 24 x 54 x 86 - 5 Полиците -

DEN 1704.00

Достапност
Достапно за нарачка

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина дозволува.Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи објекти и морски работ периметар спречува двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична цврстина на цврсти полица единици се состои од 5 полиците и 4 вашиот дополнителен комплет со користење на факултативниот мобилни комплет WR-00Ч.Оптоварување (кг.) : 600 Излезе Замаглена. : 24 x 54 x 86 Висина Пост : 86 Крај : не ' Рѓосувачки Челик Полица (W) : 24 Полица (W x L) : 24 x 54.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачка материјал : Procapra gutturosa pallas.Се направи контрола се чувствувате подобро и поудобно.Поле на примена : �

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена бо�

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Вмрежување.Надзор Додатоци.Theia Ултра Широк CCTV леќа ротирачкифокусна авто ирис 1 / 3", 1 / 2.5", 1 / 2.7" КСмонт

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

Ако не, ние ќе испрати нов еден за СЛОБОДНИ Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедув�

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Складирање е едноставен и лесен, и тоа е чиста и уредна ★Можете да ја користите оваа убава огледало каби

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Употреба на повеќе од еден во

Please wait...