0
clear
  • Амазон Основи - 512GB microSDXC Мемориската Картичка со Целосна Големина Адаптер, А2, U3, прочитајте го забрза до 100 MB/s
  • -20%
  • -20%
Амазон Основи - 512GB microSDXC Мемориската Картичка со Целосна Големина Адаптер, А2, U3, прочитајте го забрза до 100 MB/s

Амазон Основи - 512GB microSDXC Мемориската Картичка со Целосна Големина Адаптер, А2, U3, прочитајте го забрза

DEN 1967.76

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилни се со паметни телефони, таблети, камери, Go Pro/акција камери, лаптоп, десктоп компјутери, DSLRs, беспилотни летала, Nintendo Вклучите/други преносни конзоли и многу повеќе.Вклучува SD адаптер.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЧУВАЊЕ : Совршен за висока резолуција фотографии, за евидентирање и чување на Full HD/4 K видеа и други податоци тип.УЛТРА БРЗО : Прочитајте брзина до 100mb/s.Напишете брзина до 90mb/s (се разликува во зависност од големината на меморијата).UHS, U3, Класа 10 и А2 брзина часови за оптимален паметен телефон искуство.ТРАЈНА СИГУРНОСТ : Shockproof, IPX6 водоотпорен, температура-доказ (-10° до 80°), X-Ray-доказ и магнетно-доказ.Вистински капацитет за складирање што е прикажано од страна на оперативниот систем на вашиот уред може да биде помалку од капацитетот наведено на етикетата на производот се должи на различни мерни стандарди.Читање и пишување брзина се базирана на интерни тестови спроведено под контролирани услови.Вистински брзини може да се разликува во зависност од уредот се користи, интерфејс, услови за користење, како и други фактори.Потврдите дали вашата уреди компатибилни со капацитетот и датотечниот систем формат на micro SD картичка .Не сите уреди кои може да се поддржат капацитет на micro SD мемориска картичка.На пример, Ако уредот поддржува и максимален капацитет од 32 GB micro SD, може да не бидат признаени кога користите 64 GB и погоре.Опис на производот Основите 512 GB micro SDXC Мемориската Картичка со Целосна Големина Адаптер, 100 MB/s, U3 Од Производителот Основи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сите права се задржани.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова техн

????【Стабилна многу простор за илјадници слики и часа од full HD видео записи за да биде снимен, што значи де

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно,

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung СМG781 B!.Кингсто

Потврдена од страна на San Flash и Кингстон за интервал тестирање завршени во разни екстремни температури в

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅С

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1 ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦ

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

64 GB микро SD картичка U1 испорачува 40 MB / s пишување и 90 MB / s прочитате со неверојатни перформанси и сигурнос

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобра

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот LG Stylo 3!.Кингстон е н

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш...

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.000

Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Nokia N78!.Кингстон е на

[Стабилен и Никогаш не се Грижите за Губење на Податоци]Микро SD Картичка Вклучува SD Адаптер,Мемориски ка

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.К

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.С

Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи ваш

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Motorola Мото E4 Плус!.Ки

[Стабилен и Никогаш не се Грижите за Губење на Податоци]Микро SD Картичка Вклучува SD Адаптер,Мемориски ка

Please wait...