0
clear
  • 2N Helios IP Verso - основна единица со камера
  • -20%
  • -20%
2N Helios IP Verso - основна единица со камера

2N Helios IP Verso - основна единица со камера

DEN 2591.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оска Комуникации 2 N IP Verso Главниот W Камера 01273-001.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин

5 MP Инфраред Ноќ Визија Авто IRНАМАЛУВАЊЕ на Камерата+2*Инфрацрвена Светлина Малина Пи 3※Прирачник се фок

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

До 1000 корисникот capacity Easy да се инсталира и operation Based на напредна технологија, брзо препознавање на брзина

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој

GPRS DTU RS232 RS485 да SMS Конвертор Портал Безжична ModbРоб SMS Аларм Читање Пишување за САЛАДИН HMI КОМПЈУТЕР.Функци

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас...

Магнетна врата, прозорец алармот, 110 decibel гласно алармот ќе се исклучи кога на врата или прозорец се отва

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Само поддршка да се игра MP3 аудио, две ниво

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери 1080p Adjustabel

Имајте Шифрирана : Ако имате овој клуч, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифрирана и може

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Широк Спектар на Енкрипција : На TPM безбедност чип може да се врши широк спектар на шифрирање, и тоа може

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент

Please wait...