0
clear
  • TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб Торба за на Рака Водоотпорен Перница Трајни (Боја : C, Го?
  • -20%
  • -20%
TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб Торба за на Рака Водоотпорен Перница Трајни (Боја : C, Го?

TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб

DEN 2052.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задебелена на вредноста тока, еластична рака бенд, удобно, да се спречи паѓање на off.★ Производот сликата е под влијание на фактори како што се снимање технологија, еколошки, li. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водоотпорен капа дизајн.Надградба водоотпорен материјал, водоотпорен и sweatproof.Надградба TPU посебен филм

Ние го цениме вашиот охрабрување.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Меки и удобни ткаенини, таписерии из

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Карактеристики еластична корселе,помош прилагодливи половината

Вграденво keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина...

Лесен и лесно да се носат.Арм guard ќе го заштити вашиот надлактицата од тоа да биде хит од страна на bowstring.П

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт

Тока Затворање : Погоден за кампување,отвореноживот,планинарење,пешачење,трчање,удобно стисок со рака

Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓањ

Со други предности, нашите работи armband е совршена за трчање, фитнес, вежбање, вежбање, обука, yoge, јава, вел

Премиум мазна слој обезбедува одлични зафат, нула отпор, и нуди заштита против други секојдневно носат

Прашка кеси се бие и се тресе додека ќе се работи?.Сакам да излегувам со ранец carring телефон и копчињата, н

Направени од оксфорд ткаенина, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, св

Мултифункционален употреба, двојна употреба за врвка за околу рака и торба.Заштита на животната средин

Оптимално спортски флексибилност за Samsung Галакси A01 Јадро, M01 Јадро, M01, A41, J2 Јадро, A01, S20, S20 5 G, Забелешка 10,

Флексибилен и лесен дизајн, лесно и трајно да ја користите.Вежба телефон Ракав.материјал, добра еластич

Удобност и квалитетергономски и лесен дизајн обезбедува ракавите се не се лизга и безбедно, и се чувств

[Материјал] : Течни TPU Силикони Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси S21 Ултра,и опција со ткаенина рам

Можете да го носат на телефонот чанта crossbody, на вашиот зглоб, на вашата рака, виси на половината, или било

Please wait...