0
clear
  • XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со
  • -20%
  • -20%
XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

DEN 7385.04

Достапност
Достапно за нарачка

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш кабина има задолжување ефект при внесување и надвор од кадата, обезбедување на сигурно удобност искуство за семејството.Безбедност на парапет е дизајниран за стари лица, со посебни потреби, бремени жени и деца.Бариера-слободен потпирачи за раце се направени со цел да им обезбеди дополнителна помош за лица кои не се неповолно, и да се подобри безбедноста за време на движењето.Тоа може да го поддржи до 500 фунти на затегнувачка, обезбедување на стабилен, сигурен рачка; направен од масло и нерѓосувачки челик, со упорен интензитет и квалитет.Оваа потпирач има солиден нерѓосувачки челик структура и површина е мазна песок-имајќи индустриски процес на преработка, отпорен на корозија, трајни, и не треба да се грижите за водената пареа пречки бања.Нашите посипете се справи користи лесен дизајн со монтажа завртка, лесно да се инсталира.Бања бар.Совршен туш столовите. (Широка употреба) : Употреба безбедност парапети во бањи, кујни, stairwells или перење соби и понатаму се спречи паѓа, особено за лицата со посебни потреби, постари лица, бремени жени и деца.Не само што може да се користи како туш железнички во бањата, но исто така може да се одржи облека, крпи, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

* Погоден за бања или бања организаторот Чување закачалка фен носителот, има фен tools да се спречи движење

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Тоа може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, бања, barbershop и така натаму.Лесно да с

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

Тоа ќе биде хигиенски, ценаефикасен, и вашиот најголем сојузник!Тоа ќе ви обезбеди повеќе простор во нек

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

ГОЛЕМИНА : 76w x 20d x 4h cm / околу 30"w x 7.8"d x 1.5"h инчен, 82w x 20d x 4h cm / околу 32"w x 7.8"d x 1.5"h инч.МАТЕРИЈАЛ : Избраниот ви

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

ДИМЕНЗИИ да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Направете го тоа лесно да го зграби вашиот уда

Се создаде дополнителен простор за складирање, да се зачува простор, организирање на остатоци 360° Ротир

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Широк спектар на апликации, оваа лента е погодна за речиси сите стандардни кади на пазарот, и лесно може

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Висококвалитетни материјали : На фен држачот е изработен од издржливи елоксирани алуминиумски, кој е от

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

Please wait...