0
clear
  • ВЕТО PRO PAC MB2 (Оригинал)
  • -20%
  • -20%
ВЕТО PRO PAC MB2 (Оригинал)

ВЕТО PRO PAC MB2 (Оригинал)

DEN 1798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Големина Прашања!На MB2 алатка торба е повисока верзија на нашата MB-Метар Торба и accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.На MB2 се Повисоки верзија на нашата моб-метар торба и accommodates и штити Повисоки Метри, Анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.Д-Прстени : Прав Обложен Челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На MB2 HIVIZ ПОРТОКАЛ торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики сол

【МУЛТИЦЕЛ】Алатка се тркалаат за лесно складирање & носат,патентите и токи за безбедно затворање.【АЛАТ

Pocket е безбедно запечатено со патент кои би ги алатки за безбедно внатрешноста.Направени од 600 D полиесте�

Помош при продажба на производи во светот?.Едноставен, Практичен и Корисен Дизајн, Нашиот Клуч & Алатка Н

XWith удобно рака, тоа е силен капацитет на носивост и е лесно да се носат кога патувате надвор.Има широк сп

Со силна шевови на работ, темата не е лесно да се изгубат.Со повеќе посебни џебови, тоа добар организатор

Тоа исто така може да се користи како молив случај, чанта или паричка торба, итн.Направен од висок квалит

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛИ : Висока густина задебелена платно кеси,со здрав буци месинг патентите, не �

Попаметни Складирање со 5 Различни Бои : Црвена, Црна, Војска Зелена, Езерото Сина, Светло Жолта ви Помогн

Практични и корисни алатки за организаторот за лесен пристап, користење и чување.Совршен за чување на р�

✅Застане zippered мала алатка торба 2 пакет торба големина 9.7*7.7 *3.7 инч ✅Голема Мрежа ПрозорецТешкидолжнос�

Удобен и сигурен, лесни, преносливи се справи со дизајн, лесно да се носат.Безбедно запечатено со патент

Со 5 патент џебови, можете да ги зачувувате screwdrivers, приклучоци, гуми инструменти или израмнување tools.Со 5 �

Разноврсна Цел Опстанок Комплет Алатка Пошта : потребни големи подароци за мажи.Значителни патент џебо�

ИЗДРЖЛИВИ се ТРКАЛААТ АЛАТКА ТОРБА : Направен од здрав материјал на платно ткаенина што ја прави алатка

Оваа градина алатка торба е направен од цврст 600 D оксфорд ткаенина материјал кој е издржлив.Постојат вк�

Влажнадоказ, и антинула.Прилагодливи тока рака, многу погодно.Направени од висококвалитетни материјал�

Карактеристики : Материјал : платно Големина : На торбичка патент торба : околу 30 x 15 x 5 cm / 11.9 x 2 инчен На key

Големина На : Прибл.35 x 25cm / 13.8 x.8 инчен (Lx W) Направен од 600 D оксфорд ткаенина надворешноста и 210 D внатрешни �

Подобрување на ефикасноста на работата, преносни лента со алатки.Оксфорд ткаенина, задебелена дизајн, н

СКРИЈ & ПИЈАЛОК Е 101 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Секој еден од Скриј & Пијалок е рустикален, издржлив на кожни произ

Pocket е безбедно запечатено со патент кои би ги алатки за безбедно внатрешноста.Ова е одлична алатка торб�

Со рачка на горниот дел, тоа е тешка должност.Изработен од полиестер и ПВЦ, тоа е издржлив и практични.Ле�

Klein нуди доживотна гаранција за материјалните недостатоци и изработка за нормален живот на производот.�

Please wait...