0
clear
  • Leviton OSC20-RMW Мулти-Технологија, 360 степени, Комерцијални Одделение 2000 Квадратни Метри Покриеност, Само-за Адаптација, Таванот Планината Вработување Сензор, Точно Бела
  • -20%
  • -20%
Leviton OSC20-RMW Мулти-Технологија, 360 степени, Комерцијални Одделение 2000 Квадратни Метри Покриеност, Само-за Адаптација, Таванот Планината Вработување Сензор, Точно Бела

Leviton OSC20-RMW Мулти-Технологија, 360 степени, Комерцијални Одделение 2000 Квадратни Метри Покриеност, Само-за

DEN 3608.88

Достапност
Достапно за нарачка

Брз, Едноставен за Инсталација : лесно се качи на таванот, пресврт заклучување сензор прилог за 360-Степен ротација и флексибилност.Авто-Прилагодување на : Внатрешни микропроцесори постојано се анализира, оценува и се прилагодува на инфраред чувствителност и време на чекање - перформанси се чуваат во максимално и корисникот приговорите се елиминирани.OSCxx-RMW сензори ги комбинира предностите на двата ПИР и U/S технологии за незаменлива перформанси и сигурност.Од Производителот Вработување сензори имаат две задачи : 1) Одржување на светлата додека соба е окупирана, и 2) за Заштеда на енергија со одржување на светлата НАДВОР додека соба е unoccupied.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Широк Спектар на Енкрипција : На TPM безбедност чип може да се врши широк спектар на шифрирање, и тоа може �

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч�

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Човечкото тело индукција, индукција расто

Магнетна врата, прозорец алармот, 110 decibel гласно алармот ќе се исклучи кога на врата или прозорец се отва�

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат�

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

Сливните Кутија погоден за купола камери.Компатибилен со CMIP3 Cxx.Алуминиум легура.Димензии : 137 mm × 42 mm (5.4" �

До 1000 корисникот capacity Easy да се инсталира и operation Based на напредна технологија, брзо препознавање на брзина

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Следење надвор без притискање на копчето за повик 2 начин на зборување, на располагање се зборува за пос�

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н�

★ 7 инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7инчен дисплеј, LCD зрачењебесплатно, ниска потрошувачка на

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

За поддршка на Системот : поддржаните статус може да се разликуваат во зависност од матичната плоча спе�

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о�

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт�

Please wait...