0
clear
  • Куќа Градина Внука слонова коска Јаже, го Намали за 4,5 x 3.5 Мал Плоштад Накит Keepsake Кутија
  • -20%
  • -20%
Куќа Градина Внука слонова коска Јаже, го Намали за 4,5 x 3.5 Мал Плоштад Накит Keepsake Кутија

Куќа Градина Внука слонова коска Јаже, го Намали за 4,5 x 3.5 Мал Плоштад Накит Keepsake Кутија

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики цвет дизајн, димензионални јаже, го намали околу раб, и расположение читање "Внука, Ќе се благослов испратен од небото!Јас секогаш да му благодариме на Бог за вас. 1. Коринтјаните 1 : 4".Мали keepsake кутија има шарки, флип-горниот капак за лесно и безбедно чување на мала збирка на посебни keepsake парчиња накит; целта е боја на слонова коска и внатрешни работи е наредени со кадифе.Мала кутија за накит мерки околу 4.5 х 3.5 x 2 инчи; Лесно да го персонализирате сентиментални уметнички дела со замена со свој паричник-големина на слика или порака дека мерките околу 3,5 x 2.5 инчи.Совршен за задржување на мали богатства или прикажување како мал и инспиративни декоративни акцент на салон, tabletop, или ноќната.Бродови во заштитна амбалажа; Подготвени за kinki за тоа посебно некој.Бродови во заштитна амбалажа.Куќа Градина инспиративни и сентиментални производи се и прекрасна и во класичен стил.Охрабрувачки пораки дизајниран од страна на уметници во Срцето на Америка.Оваа keepsake кутија е совршен за задржување на сите на вашите богатство имот.Бродови во заштитна амбалажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 11.8"L x 7.9"W x 5.1"H Има доволно простор помеѓу капакот и перница за различни големина часовници (30мм

Направени од премиум сомот, врежана зголеми цвет дизајн.Мека на допир и ќе вашиот накит и додатоци од се�

❥Производ големина : 3.9*1.7*3.1 во,Производ тежина : 240g ❥Животински облик накит boxt,живописни и реалистични

3" (L X W X H)Кабинет Материјал : МЕДИЈАПАН со дрво leg Frame Материјал : Wood Mirror Материјал : Стакло 【Цврст Структур

❤Двојноlayer голем простор за да се задоволат различните потреби, часовници, ѓердани, cutoff, обетки, наракви

Пакетот Вклучува : 1 парче Накит Кутија.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ние

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да се Чува нередот под контрола од страна на чување накит и додатоци во едно мест�

Црна карбонски влакна модел го прави голем види камериер екранот, кутија за накит и складирање кутија з�

Пакетот вклучува : 1 * прстен кутија,1 * pendant кутија.Голема складирање држач за вашиот сакан прстен и ѓерда�

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

Еден одбор е двојна намена, тоа е подвижен покрие одбор и earring одбор.Земете го со вас, кутија ролни околу �

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та�

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост�

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

Исклучителна У страна, yam хардвер, пони дизајн, нежен и богато кожа, со копче за дизајн, изработка на чува�

Please wait...