0
clear
  • SprintBooster SBCH0012S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
  • -20%
  • -20%
SprintBooster SBCH0012S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

SprintBooster SBCH0012S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

DEN 7117.20

Достапност
Достапно за нарачка

Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор кој го испраќа сигнал до ЕКИ, кој работи на гас.Спринт Бустер подобрува одговор, се зголемува педалата за внесување чувствителност и испорачува повеќе импресивен исклучите линија перформанси.План започнува на датумот на купувањето.Специјално дизајнирани за да го подобрат забрзување во голем број на популарни платформи, на Спринт Бустер е резервни електронски модул, кој приклучоци е помеѓу педалот за гас на возилото и на моторот со контролна единица (ЕКИ) во возилата опремени со електронски контролен.Полесно ќе почне на ридови.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Во конвенционалните гас системи, педалот за гас на возилото е поврзан на гас од страна на кабел.Повеќе за задоволување на возачко искуство.Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се случува на тој начин, особено перформанси и спортски автомобили.Преносливи со подароци.Време на одговор е драматично се подобрија.Перформанси во секунди.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Овој производ не го менува гориво или палењето во вашето возило; тоа е едноставен plug-n-игра мо кој обезбедува инстант одговор во текот на моќ бенд, што го забрзува и вртежи појавување неверојатно повеќе забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перформанси во секунди.Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор

2 V акумулатори, никел водород батерии, 3 Вградена литиум батерија заштита IC, прекуструјна, overvoltage, undervoltage

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н�

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе �

001 Заштита механизам за Излез антиbackflow : Yes Текст антиобратна врска : Yes Излез прекуструјна заштита (OCP) : 0 ~

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

5 V, ограничување на висок напон 35 V)Излезниот Напон : DC0 Во максимален капацитет (OAH) / максимална Енергија (

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Овој уред е конструиран за да се подобри забрзување на drive bywire автомобили со континуирано мерење и претв

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дизајниран со двојно пристаништа (кутиите на двата краја) ви овозможи да plugin две електрични уреди (конек

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис�

Најдобро за : 25 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полначи

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Please wait...