0
clear
  • ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање
  • -20%
  • -20%
ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

DEN 1043.52

Достапност
Достапно за нарачка

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole -Сунѓер-како материјал со шок апсорбирање на квалитети кои се надополнуваат отскокнување назад.ЕВА Sockliner -Отстранлив sockliner кој овозможува амортизирање на перформансите.Работи и понатаму со доверба во вклучуваат динамика 2 жените водење чевли од ASICS, со нашата енергија амортизирање на технологија за сите-коло заштита и голема удобност underfoot.Нозете се заштитени и поддржани благодарение на ЕВА midsole, додека внатрешна пета контра нуди голем одговара.Има дополнителна поддршка од ЕВА sockliner да им помогне на притисни себе повеќе отколку што мисли е можно.Сакате чевли кои е изградена минатата, така додадовме тешко носи, пластични и гумени outsole, додека мрежа горниот им помага на воздухот се дојде до нога, па тоа не се прегрее.Работи во текот на ноќта?Или можеби повеќе сакате да добиете вашата секојдневна вежба во пред светот е горе?Се гледа во dimmer светлина со рефлексивни детали додадовме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Ланче затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ко�

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и дише.Вегетаријанска храна, Произведена со користење на животните б

Синтетички единствена.Трчање.Дише мрежа горниот 2 Зум Воздух единици за зголемување на амортизирање.Му

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Л�

Инспириран Дизајни : Геометриски,спортистинформира outsole модел им помага на рамномерно ги растера влија�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Л�

Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Лесни амортизирање.Издигнувајќи СЛ стил со удобна insole и грациозен м

7"Големина : 40 НАС : 8.Ова е модерен неколку воздух перница работи чевли.1"Големина : 44 НАС : 11 велика БРИТАНИ

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на к�

Please wait...