0
clear
  • Kenmore 8192011 Powermate Jr Вакуум Појас
  • -20%
  • -20%
Kenmore 8192011 Powermate Jr Вакуум Појас

Kenmore 8192011 Powermate Jr Вакуум Појас

DEN 315.84

Достапност
Достапно за нарачка

Се Вклопува Kenmore 116.23513300, 116.236123, 116.23637400 C, 116.24614400, 116.25512506, 116.25915503, 116.C85 PBPK0 V022. Исто така одговара на Хајден Мини Другар.Дел # 8192011. Ве молиме имајте на ум дека ова е некој посебен ред и може да се земе 7-012 дена да брод.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран за лицата кои бараат појасот, додека во инвалидска количка.Мека и поместена.Врски во задниот

100% Кожа.Увезени.БРАУНИНГ Од 1878 Година, Браунинг продолжи да претставуваат "Најдоброто што Постои Е" во о�

Вистинска Кожа,Кожа.Вистински Кожен Појас со модата дизајниран Трајни Цинк Легура Кликнете Тока, Кожа з

Употреба На Објектот : Ние го носат само на најдобар квалитет на инвалидска количка ремени Т форма на кр�

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

Вистинска Кожа,Кожа.Вистински Кожен Појас со модата дизајниран Трајни Цинк Легура Кликнете Тока, Кожа з

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на Оксфорд Ткаенина + згусне пена баласт, securthe корисникот во инвалидска колич

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична Бенд (Полиестер + Spandex)+ Алум�

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вистинска Кожа,Кожа.Вистински Кожен П

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична Бенд (Полиестер + Spandex)+ Алум�

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

CBONGHUA"функција со висок квалитет вистински ,удобно и мека, површината на појас е во ред и мазна,Сјај приро

Вистинска Кожа,Кожа.Вистински Кожен Појас со модата дизајниран Трајни Цинк Легура Кликнете Тока, Кожа з

НИ акции.Оригиналниот производ.Подготвени да брод!.Највисок квалитет.Брза Испорака afteermarkeet parts Incluudees (2)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Мажите Мускулите До Појас.Вис�

Please wait...