0
clear
  • KONGZIR Абразиви 5 Инчен Острилка Алатка Двојно Двострано Укината Џеб Дијамант Машина Изостри Камен Алатка
  • -20%
  • -20%
KONGZIR Абразиви 5 Инчен Острилка Алатка Двојно Двострано Укината Џеб Дијамант Машина Изостри Камен Алатка

KONGZIR Абразиви 5 Инчен Острилка Алатка Двојно Двострано Укината Џеб Дијамант Машина Изостри Камен Алатка

DEN 578.64

Достапност
Достапно за нарачка

- Висок квалитет дијамант позлата, површина 2 различни големина на честички, грубата страна за roughing машина почеток; страна дефект за секојдневна нега на алатката или мелење алатка. - Се справи изработени од високо-одделение пластика, свитлива, погодно за собирање. - Компактен, лесен, лесно да се носат енергија (и опстанок машина, флинт интеграција). - Браќа дијамант површината се забрза побрзо од традиционалните grindstones. - Трајни структура може да обезбеди долгорочна стабилни перформанси и сигурен сервис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 Појас widel користи во metallurg, machiner, бродоградба, светлина industr,Кожа, дрво, градежни материјали, текстил и др

80 РОНКИ За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и

Широк Апликации : Погоден за употреба во уметнички занает, дрво работа, автомобилската, метал, или други

Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.Остар, носатотпорн�

Ова електрична сандер се користи главно за индустриски пескарење и полирање на дрво, камен, челик, ѕид, и

Please wait...