0
clear
  • Количка за мебел Casters за преместување на Мебел 3 Инчен Вртливата Рициново,Тешки Универзална, Плоча Casters Сосема го исклучите Без Бучава Кочница Castors Markless Тркала Дома ?
  • -20%
  • -20%
Количка за мебел Casters за преместување на Мебел 3 Инчен Вртливата Рициново,Тешки Универзална, Плоча Casters Сосема го исклучите Без Бучава Кочница Castors Markless Тркала Дома ?

Количка за мебел Casters за преместување на Мебел 3 Инчен Вртливата Рициново,Тешки Универзална, Плоча Casters Сосема

DEN 1421.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се ви туркање или извршување на вашата опрема од едно до друго место Не се стави притисок на грб и да ги зачувате вашите енергија со инсталирање на овие нови Тешки Castors на вашата опрема, и види колку е лесно и без напор може да се маневрирање вашиот мебел или опрема за вашиот саканата локација.Товарот : 45kg.Castors се дизајнирани за да се заштитат тврдо дрво, тепих, камени плочи, плочки и други видови на подови.Тоа е толку едноставно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овие тешкидолжност Зелена серија дизајн casters ќе додадете уникатен изглед на вашиот мебел.Се препорачув�

Тркала Кол : 16cm / 6.3 инчи ; Капацитет : 10kg / 22lb по воланот.Боја : Светло Сина ; Пакет Содржина : 2 x Шопинг Кош

【Се тркалаат Слободни】Работ планината 2" castor, се вклопува до 0.71" (18mm) дебела одбори.Забелешка завртки и о

Тркала Дијаметар : 2 инчи / (50 MM); Тркало ширина : 24 MM; Завртка род : M8x25mm M10x25mm M12x25mm.Имајќи : 60 KG / еез.Материјал

41 / 4" вкупна висина, 11 / 4" вртливата доведе и 225lbs капацитет.На Versa Trac 27 серија casters да обезбедат решенија за

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку�

Тркала Дијаметар : 3 инчи; Тркала ширина : 50 MM; Тркала дијаметар : 75mm.Имајќи : 600 KG / еез.Материјал : висока �

Патентирана Kingpinless(TM) топче имајќи прецизност машински raceway 3 / 16" материјал дебелина; 23 / 8" дијаметар raceway �

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување На Термопластични Гума 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Пло

Солиден 5 / 16in.riveted кралот pin.Двоентопка raceways обезбеди дополнителна сила, и вртливата способност.Цинк еле�

Тркало Пречник : од 1,5 инчи; Тркало ширина : 26 MM.Имајќи : 80 KG / еез.Материјал : висока цврстина челик.Примена

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Тркала Тип : Бела Најлон, Dual ролери имајќи.Материјал : Бела Најлон PP Материјал И Челик.Товарот : 12kg (секој).

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Овие Тип на 303 Нерѓосувачки Челик Vжлеб Casters беа наме

Услуга Рициново е ненадмината во квалитетот, сигурноста, и одличен услуги на клиентите.На врвот за закл�

Капацитет : 10,000 lbs.Тркала Кол.x W : 10x4".Вкупна Висина : 13".Двојна тркала на МаксиДолжност casters се однесува на �

5 / 16" AISI 1045 топлина третираат челик едно парче врвот плоча.Нозете се заварени од внатре и од надвор за доп

Заварени челични екстра тешки вртливата casters, екстра силно завртување главата дизајн, со "стоптоп' кочни

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 4x2".Вкупна Висина : 55 / 8".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за теш

Ние секогаш се обезбеди на производи по поволни цени и ги продаваат на најдобар квалитет и функционални

Современиот мебел рициново.Се препорачува за Следните Површини : Плочки, Керамички, Линолеум, Тепих, Твр

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 8x2".Вкупна Висина : 91 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување Полипропилен 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Плоча.Црна со

Целта е да се користат јажиња или жица јажиња да се откажам тешки предмети или намалување на внатрешнит�

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Заварени челични тешки вртливата рициново, силно завртување главата дизајн.Гуми / Упатуваа : 2компонент�

Влажни и правливи површината негативно паста, ве молиме чисти прв и задржи за да се исуши.Широко се прим�

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

Please wait...