0
clear
  • Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака Линк Хривнија Метал Бенд за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE, 45mm 44mm 42mm Сребро.
  • -20%
  • -20%
Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака Линк Хривнија Метал Бенд за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE, 45mm 44mm 42mm Сребро.

Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи Бенд Должина : Импресивен види линк нараквица, лесно за да ја промените големината на часовникот на бендот, со отстранување алатка.Оди со секоја облека.Исклучително Удобно Носење, без мака три месеци по купувањето, било квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Пакетот вклучува : .отстранување на повеќе врски, треба да се користи професионална алатка.Добро полиран и поврзани врски присутни елегантен и око-фаќање на изглед за вашата види.Материјал : висок квалитет на 304 L не ' рѓосувачки челик.Уникатен Beveled работ дизајн на нерѓосувачки челик линкови, тоа го прави вашиот smartwatch нов моден стил.,Не се предлага за тоа носи за време на напорно вежбање или пливање. 1*Линк Отстранување алатка, 3*Pin Тласкач Иглички. • Направете вашиот Apple Види се издвојува со Cogift Нерѓосувачки Челик Види Бенд,Како подарок за Mens или Женска Роденден, Годишнина, Бизнис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Бендот со направен од висококвалитет вистинска кожа, вентилирани дупки дизајн, меки и удобни за носење

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П

[Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно но

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

Dpvive дизајнот е млад, самоуверен, динамичен.Главната позиционирање е stylishfemale слика.Брендот инспирација с

Удобно се чувствуваат на вашиот зглоб, бендот е мазна и удобно на кожата.Компатибилен со Apple Види Серија

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm / Класичен 42mm

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да

Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE сите верзии 41mm 40mm 38mm 304 од не ' рѓосу

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би

Рака За да се види 5 4 3 6 SE 38mm 42mm 44mm 40мм.Бендот доаѓа со watch гкл на двете страни за лесна инсталација и отстр

Состојба : 100% Сосема Нов.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Бендот Материјал

Премиум Материјал : Одговара за 5.Motorola Мото 360 2 (Мажи 42mm 2015 година).Компатибилност : Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music

Рачно изработени Плетенка Paracord Хривнија Бендот да се вклопи во вашиот Уникатен Зглоб и Стил 38mm 40mm 41mm 42mm 4

Please wait...