0
clear
  • LIZI Полици Ѕид Полица Европската Ретро Цврсто Дрво Преграда за Складирање Ѕид Закачалка Железо Уметност водовод Индустриски Правец на Ѕид Декоративна Рамка (Боја :
  • -20%
  • -20%
LIZI Полици Ѕид Полица Европската Ретро Цврсто Дрво Преграда за Складирање Ѕид Закачалка Железо Уметност водовод Индустриски Правец на Ѕид Декоративна Рамка (Боја :

LIZI Полици Ѕид Полица Европската Ретро Цврсто Дрво Преграда за Складирање Ѕид Закачалка Железо Уметност водовод

DEN 1113.60

Достапност
Достапно за нарачка

* Секогаш е погодна за вашиот дом, без разлика каде е, тоа може да се користи како полица за кујна мирудии, мал bookcase за спалната соба и ѕидот декорација за дневна соба, занает екранот стојат, итн. * Направен од високо-квалитет на железната цевка + дрво одбор, површината е еколошки, трајни и стабилни. * Европската ретро ѕид декорација големината на рамката е 120 × 100cm, 3 слоеви, 2 различни стилови за да изберете од, да ги задоволи потребите на различни прилики. * Ѕид полица/решетката е анти-оксидација, отпорни на корозија, долг работен век, и не содржи какви било штетни материи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите. * Едноставни и стилски индустриски правец на решетката, директно може да се удирани со тупаници и инсталиран (вклучувајќи ги шрафовите за монтирање), се обрне внимание само на продаде полиците, слика украси се користи за полица екранот, не се вклучени во производот.Име : Shelf Size : 120 × 100cm Model : MZ1066 Style позиционирање : уметнички style Design елемент : versatility Style : Европската retro Material : железо + wood Structural процес : дрво занает и ковано железо craft Applicable луѓе : adults Whether да се соберат : инсталира директно на wall Applicable прилики : office, бања, трпезарија, спална соба, бар, студија, дневна соба, итн.Забелешка : големината се мери со рака и не е грешка на 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува.облик bookend стил.Ѕидот полиците во мат сива заврши.Обез�

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Изградени со ABS, обезбедување на убавината, квалитетот и долговечноста, и противењето секојдневно гребн

【100% Задоволство Гаранција】 Ако имате било какви прашања или проблеми со компонента штета на нашите ко�

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

Табови на 2.Неколку популарни Multikeep Кутии : .5 во 100% БАМБУС : Повеќето чај кутии се користи лажни композитн�

Ѕид‑монтирани дисплеј мала полица, погоден за дом, канцеларија, продавница, студио соба, итн.Лесно да се

Силен материјал, не се подложни на судир штета, дебела и стабилна носат.Класичен ковано железо, мултисло

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Оваа halltree entryway со складирање клупа е направена од цврсто дрво и дрвени фурнири во потресени црн финиш се

Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Добредојдовте на нашата продавни�

Удобно потпирачи за раце : најлон потпирачи за раце, исполнет со мека и издржливи сунѓери за да се заштит

Please wait...