0
clear
  • ASE-24 24 Straight Edge Алуминиум Правило
  • -20%
  • -20%
ASE-24 24 Straight Edge Алуминиум Правило

ASE-24 24 Straight Edge Алуминиум Правило

DEN 235.92

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнирано за да се задоволат општо-алатка за мерење на потребите на училиштата и продавници, woodworkers, tinsmiths, метал работници, и на клупата апликации.Тие лежи рамно, се спротивстави на свиткување и функција големи, лесни-за-читање graduations и броеви кои се потешки отколку конвенционална машина-дипломирал скали.Правилата се graduations читање 1/8" на еден раб, 1/16" на другите.Број на модел : ASE-24. Алуминиум Мерило или Meterstick е паралелно, точни и флексибилни правило направен од елоксирани Алуминиумски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производот е совршена алатка за прирачник за сечење и плоча одлуки, погоден за како џеб јака круг линија

Владетел кој ќе направи на сите математика за вас.Двоен Круг Комбинација Владетел Близнак Владетел Шие

1 100% сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетни и издржливи.90 степен се наведнуваат.Линија детално и

нерѓосувачки челик ✅ Вредни Пакување : ова не ' рѓосувачки челик владетел сет вклучува 2 челик владетели

1.Производот учи да се подготви некои цртежи, но тоа не може да ве научи да користите малку од малку.Тоа с

51 cm; 50 Грама Пакет се Вклучени : ?2*Правоаголник Шиење Информации : 1.опишете : Инструкции : ?Стави владетел

1 / 16" надворешниот раб на интерпункција и 1 / 8" мрежа со инчен марки 18" владетел направен од јасно, флексиб

Владетелот има јасни линии и е добра алатка за прирачник за сечење и плоча производство.Владетелот е на

Земја на Потекло : Кина.Пакет должина : 13.0".Пакет ширина : 2.0".Пакет висина : 0.1".Од Производителот Точно да с

Мерки Околу 24 1 / 2" Долго x 1 1 / 2" Широк.Направени од Дрво од Роза.Совршен за Вашата Церемонијалниот Потреби

Оваа иновативна владетел складирање решение нуди атрактивна, просторсвесен начин да го одржувате ваши

Модел 55120 е за поставување тули во врска со бетонски блокови како подлога.Направени од polyamide засилен со 30

6& 12addедначетвртина плус наместете го на 2 владетели со специјално дизајнирани 1 / 4 Lip!означени во 1 / 8increment

Модел : 15 FT ВИСИНА STICKMain Материјал : Fiberglass Height Мерен Опсег : 4.Тежина : 4.6" високи кога укината и таа доаѓа со

Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од Висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Мазна полирање, анти ' рѓа, анти

Владетел кој ќе направи на сите математика за вас.ДвоенПентагон Владетел DIY Алатки за Шиење Делови Близ

2 Парчиња од лизгање мерачи се вклучени во пакет : пакет доаѓа со 2 парчиња лизгачки мерач мерење на шиење

12 инчен триаголник владетел, градење владетел, алуминиум легура зграда владетел, 6 различни скали.Издрж

БУКА МАТЕРИЈАЛ : Владетелот Решетката е направен на супериорен и одличен бука материјал, кој е сигурен и

Please wait...