0
clear
  • Косата Straightener, 2 Во 1 Straightener И Виткање Песна Usb Полнење Рамен Железо За Straighteners Коса Straighteners За Жените За Straighteners Коса Зацврстување Виткање
  • -20%
  • -20%
Косата Straightener, 2 Во 1 Straightener И Виткање Песна Usb Полнење Рамен Железо За Straighteners Коса Straighteners За Жените За Straighteners Коса Зацврстување Виткање

Косата Straightener, 2 Во 1 Straightener И Виткање Песна Usb Полнење Рамен Железо За Straighteners Коса Straighteners

DEN 842.16

Достапност
Достапно за нарачка

можете да навивам или права коса полесно и побрзо да дојде до очекуваните резултати.【За Секој Тип на Коса】2-во-1 фризирање железо за жените е дизајниран да биде погоден за секој тип на коса, должина и стил .Специјален чешел заби, со висока ефикасност. 3-4 часа Оценет Напон : 4.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Straightener
Weight:
Approx. 157g/5.5oz
Material:
PA66, PC
Heating Unit:
Alloy Heating Material
Charge Line:
Micro USB Cable (1m)
Charge time:
Approx. 3-4 hours
Rated Voltage:
4.2V, 1A
Adjustable Temperatures:
165℃, 185℃, 205℃
Package list:
 
1 * Hair Straightener :
1 * USB Cable :
1 * Velvet Bag :
1 * Manual :
Note:
Continuous use time:
due to the influences of consumer hair quality, hair straightening speed, frequency, and external environment temperature, time is about 30 minutes.

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Тока прстен дизајни, прегре

[ 2021 надградба дизајн 2 во 1 Мултифункција на Косата Straightener & Curler] ви Помогне да заштедите пари, така што мо

НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА.SB2 Од Sutra беше основана од страна на група на страсни косата професионалци, кои се обид

Од магична сирена бранови на убава бие кадрици и покердиректно стилови, на TYMO Титаниум рамен пегла за ко

Исклучителна праскакожа, ткаенина и добро поместена мека внатрешност се спречи вашата сакана фризерск�

1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога Користење на висококвалитетни силиконски материјал, безбедно и не�

Само стави груба коса во железо и се повлече на неа нежно, на влакно од убава, свиленкаста коса ќе биде чу

Тоа НИ е стандарден напон и приклучокот.Тоа го прави фризури помалку frizzy, го елиминира статични и го зад�

ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Одлична топлина отпорни мат.Топлина отпорни до 480 степени Целзиусови,грижете сеслобод

Комерцијален Црното Злато стил површината промовира дури и топлината за конзистентност.Опис на произв�

Погоден за сите типови коса, краток за да долго.На титаниум плочи во оваа коса straightener железо беа дизајни�

Иновативни 1начин ротација технологија, smoothens и полирање како што стилови.Црниот турмалин керамичка пло

Електрични Топла Чешел Косата Straightener Топлина Притискање Чешел Керамички Виткање Рамен Железо Curler Диза�

2" Плочи за тесни бранови, јачина, и crimpкако текстура.Турмалин Керамичка Технологија намалува frizz и додав�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Повеќе го користат методот, може да се користи како не се лизга влошки и топлинска и�

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви�

Керамички турмалин плочи овозможи непречено влече движење без да се прекрши или оштетување на косата.В�

25 чешел заби се рамномерно загревање, и чешел нема да се повлече за коса, намалување на штетата до губење

【ПОВЕЌЕ СЈАЈ】Ова 5во1 рамни железо плоча е исполнет со нано сребро, argan масло, турмалин, и титаниум.Тоа е

nstant Подготвени Up PLAVOGUE еден удар зацврстување чешел карактеристики PTC технологија која обезбедува една�

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви�

Please wait...