0
clear
  • Durex Кондоми - Екстра време за подолг Задоволство (10-ти)
  • -20%
  • -20%
Durex Кондоми - Екстра време за подолг Задоволство (10-ти)

Durex Кондоми - Екстра време за подолг Задоволство (10-ти)

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи специјални климакс-контрола на лубрикант, Benzocaine, што му помага да трае подолго.Директно ѕидови и teat заврши.Транспарентно и подмачкано природна гума латекс кондомите.ПРОИЗВОД МОМЕНТИ за Подобрување на интимноста на вашите интимни моменти со Дурекс Продолжен Задоволство кондоми.Овие кондоми содржат посебни климакс-контрола на лубрикант, Benzocaine, што му помага да трае подолго, додека обезбедување на исто ниво на уверување и заштита како редовни кондом.ДЕТАЛИ за Подобрување на интимноста на вашите интимни моменти со Дурекс Продолжен Задоволство кондоми Овие кондоми содржат посебни климакс-контрола на лубрикант, Benzocaine, што му помага да трае подолго, додека обезбедување на исто ниво на уверување и заштита како редовни кондом Со Над 97 години на искуство, Durex е доверлив од страна на милиони љубители околу светот секојдневно Дурекс не само да се сретнат во светот кондом стандарди, тоа надминува нив, кои ви даваат доверба да го сакаат секс имате Посета на дурекс com за инспирација, забавни и различни Употреба : За еднократна употреба само Ако се користи правилно, Durex кондомите може да помогне да се намали ризикот од пренос на ХИВ (Сида) & многу други сексуално преносливи инфекции (СПИ) Меѓутоа ниту еден метод на контрацепција може да ви даде 100% заштита од бременост, ХИВ или СПИ Dermatologically тестирани За оптимална безбедност на производот треба да се става во ладно и суво место подалеку од сончева светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За мажите, кои се обдарени со работи легенда, има ЕДНА Легенда кондом.ЕДЕН кондом се приспособат на оние

Не содржи латекс и може да се користи од страна на латекс се чувствителни луѓе.Водалубрикант, за удобнос

САКАТЕ КОНДОМ ДЕКА СЕ ЧУВСТВУВА (И ОДГОВАРА НА) ГОЛЕМА?Торта од нив се специјално дизајниран да се вклоп

Вклучува 3 Вкусна Вкусови (Чоколадо, Јагода и Ванила).Подобрување на Вашиот Сексуален Живот со Различни

[ПРИРОДНА ГУМА ЛАТЕКС КОНДОМ СО ВОДАЛУБРИКАНТ] Овие точки и ребрести кондомите се екстра подмачкано со

DUREX ВОЗДУХ : Дурекс Воздух Кондомите се ултратенок, со цел да се зголеми чувствителноста, додека уште е о

Потенка од редовните Магнум кондоми за чувствителност.Функција : Екстра Големи, Екстра Тенка, Подмачкан

Ребрести И Точки За Интензивно Задоволство.Дизајнирано За Да Се Забрза Нејзиниот Up!.Дизајниран Да Се За

Возбудлива Комбинација на Вкус и Боја.Пакет Содржи : 12 Подмачкано Латекс Кондомите.Забелешка : ве Молиме

*Врз основа на глобалната Нилсен единица на продажбата на податоци преку септември 2020 година.Durex Екстра

GLYDE SLIMFIT е најмалиот, сит се вклопуваат премиум 49mm кондом на U С пазар.Помал кондом скроени да обезбеди до

DUREX ВОЗДУХ : Дурекс Воздух Кондомите се ултратенок, со цел да се зголеми чувствителноста, додека уште е о

Огромен Асортиман на ЕДЕН Кондом за Екстра Забавно Време.Случаен Асортиман Може Да Вклучуваат : Супер Ч

Секој објект е страна намали и да се заврши со парична казна крои метод отколку не само што изгледа добр

Skyn Кондоми се направени од премиум polyisoprene, па тие се латексfree, што ги прави одличен избор за секој со але

Шест 3 смета кутии на ТРОЈАНСКИ Ултра Тенки Кондоми.Над 25% потенки од стандардните ТРОЈАНСКИ кондоми.Пос

Еден 24 смета кутија на ТРОЈАНСКИ Двојно ЕКСТАЗИ Кондоми.Уникатен дизајн која ти овозможува да се чувств

Please wait...