0
clear
  • XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со
  • -20%
  • -20%
XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

DEN 784.80

Достапност
Достапно за нарачка

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш кабина има задолжување ефект при внесување и надвор од кадата, обезбедување на сигурно удобност искуство за семејството.Безбедност на парапет е дизајниран за стари лица, со посебни потреби, бремени жени и деца.Бариера-слободен потпирачи за раце се направени со цел да им обезбеди дополнителна помош за лица кои не се неповолно, и да се подобри безбедноста за време на движењето.Тоа може да го поддржи до 500 фунти на затегнувачка, обезбедување на стабилен, сигурен рачка; направен од масло и нерѓосувачки челик, со упорен интензитет и квалитет.Оваа потпирач има солиден нерѓосувачки челик структура и површина е мазна песок-имајќи индустриски процес на преработка, отпорен на корозија, трајни, и не треба да се грижите за водената пареа пречки бања.Нашите посипете се справи користи лесен дизајн со монтажа завртка, лесно да се инсталира.Бања бар.Совршен туш столовите. (Широка употреба) : Употреба безбедност парапети во бањи, кујни, stairwells или перење соби и понатаму се спречи паѓа, особено за лицата со посебни потреби, постари лица, бремени жени и деца.Не само што може да се користи како туш железнички во бањата, но исто така може да се одржи облека, крпи, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

Овој производ не само што може да се користи како када caddy фах но и како лаптоп биро, таблет држачот за по�

Тоа ќе биде хигиенски, ценаефикасен, и вашиот најголем сојузник!Тоа ќе ви обезбеди повеќе простор во нек

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

ГОЛЕМИНА : 76w x 20d x 4h cm / околу 30"w x 7.8"d x 1.5"h инчен, 82w x 20d x 4h cm / околу 32"w x 7.8"d x 1.5"h инч.МАТЕРИЈАЛ : Избраниот ви

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Тоа може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, бања, barbershop и така натаму.Се примен�

Тоа може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, бања, barbershop и така натаму.Широка Пр�

Се создаде дополнителен простор за складирање, да се зачува простор, организирање на остатоци 360° Ротир�

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

ДИМЕНЗИИ да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Направете го тоа лесно да го зграби вашиот уда

Метална бања caddie која го подобрува релаксирачка бања со книга стојат, свеќа светлина, и стакло (или 2) на �

Широк спектар на апликации, оваа лента е погодна за речиси сите стандардни кади на пазарот, и лесно може

Please wait...