0
clear
  • ST-200VA, Напон, електрични Конвертор со 2 Парчиња Универзални Приклучоци Чекор нагоре Надолу Трансформатор 110 Volt 220 Volt, 200Watt, Црна
  • -20%
  • -20%
ST-200VA, Напон, електрични Конвертор со 2 Парчиња Универзални Приклучоци Чекор нагоре Надолу Трансформатор 110 Volt 220 Volt, 200Watt, Црна

ST-200VA, Напон, електрични Конвертор со 2 Парчиња Универзални Приклучоци Чекор нагоре Надолу Трансформатор 110

DEN 1367.76

Достапност
Достапно за нарачка

На универзална интерфејс, поддршка на голем број на електрични приклучоци.Едноставна контролна табла, едно-копче прекинувач, таа е едноставен и лесен.Вграден-во тековната ограничување температура заштита, како прекуструјна заштита од преоптоварување, двојна заштита е повеќе secure.By тестирање стандарди за безбедно користење, ниско ниво на бучава.Погоден за сите видови на електрична опрема и во научни лаборатории, индустрија и дома.Функција : 1. На универзална интерфејс, поддршка на голем број на електрични приклучоци. 2. Едноставна контролна табла, едно-копче прекинувач, таа е едноставен и лесен. 3. Вграден-во тековната ограничување температура заштита, како прекуструјна заштита од преоптоварување, двојна заштита е повеќе безбеден. 4. Со тестирање стандарди за безбедно користење, ниско ниво на бучава 5. Погоден за сите видови на електрична опрема и во научни лаборатории, индустрија и дома Спецификација : Предмет Тип : Напон Конвертор Модел : ST-200 VA Номинална Моќност : 200 W Влезен Напон : AC110 V, 60 Hz Излез Напон : AC110-120 V, AC220-240 V, 60 Hz Излез Тип Socket : 2 Универзален Приклучок Protection Mode : Преоптоварување Заштитник и во Текот Температура Заштита Фактор на Моќ : 0.8 Моќ Фаза Број : слободен Фаза Влага Доказ : Отворена за Ладење Метод : Природно Ладење Фреквенциски Карактеристики : Ниска Фреквенција Core Облик : Прстен Приклучок Тип : НИ Приклучок Должина на Кабелот за Напојување : Прибл. 137cm / 53.9 во Големина : Прибл. 139 x 110 x 91mm / 5.5 x 4.3 x 3.6 во Пакет Листа : 1 x AC Напон Конвертор 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

5 V, ограничување на висок напон 35 V)Излезниот Напон : DC0 Во максимален капацитет (OAH) / максимална Енергија (

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе �

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

2 V акумулатори, никел водород батерии, 3 Вградена литиум батерија заштита IC, прекуструјна, overvoltage, undervoltage

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Батеријата адаптер користи 14 guage жици за да се поврзете на позитивни и негативни полови на батеријата, ш�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Широк апликации, може да се примени алат, Electrics & Домаќинство Апарат, Индустриски Equipemnt, на пример Електри

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Најдобро за : 25 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полначи

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Структурата е едноставна и јасна, не се монотоно, и компактен дизајн штеди многу простор, па секогаш мож�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Професионален високо тековната жици дизајн и изработка на тој начин можат да го издржат шок на високо с�

Please wait...