0
clear
  • SprintBooster SBAU0041S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
  • -20%
  • -20%
SprintBooster SBAU0041S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

SprintBooster SBAU0041S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

DEN 7117.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој уред е конструиран за да се подобри забрзување на drive by-wire автомобили со континуирано мерење и претворање на дигитален сигнал обезбедување на ECM (Електронска Контрола Модул) со нови и изменети сигнал.Инсталира во минути.Полесно ќе почне на ридови.Спринт Бустер е одредена апликација хардвер базиран производ, специјално дизајниран за вашиот автомобил.Специјално дизајнирани за да го подобрат забрзување во голем број на популарни платформи, на Спринт Бустер е резервни електронски модул, кој приклучоци е помеѓу педалот за гас на возилото и на моторот со контролна единица (ЕКИ) во возилата опремени со електронски контролен.Перформанси во секунди.На ECU се зголемува или намалува гас напор врз основа на вашиот педалот за гас педалата на текст, меѓутоа тоа не секогаш се преведе на инстант одговор.Спринт Бустер подобрува одговор, се зголемува педалата за внесување чувствителност и испорачува повеќе импресивен исклучите линија перформанси.Повеќе за задоволување на возачко искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Професионален високо тековната жици дизајн и изработка на тој начин можат да го издржат шок на високо с

Име на производ : Префрлување Напојување;Влез : 100120 V AC 0.35 А, 200240 V AC 0.17 50 / 60 Hz.Излез : 12 V DC 1.25 A;Моќност : 15 W.Ма

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Пред регулаторот на линеарни регулаторот, дистрибуирани енергетски систем за стабилна работа.Работнат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Перформанси во секунди.Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Батеријата адаптер користи 14 guage жици за да се поврзете на позитивни и негативни полови на батеријата, ш

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

Се конвертира напон од 110120 volt до 220240 volt или од 220240 volt надолу за да 110120 volt.Ги прифати сите типот на приклуч

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Please wait...