0
clear
  • Вкусни Цртан Филм Десерт Храна Вафли Платно Ранец Два Во Еден Монтажни Daypack За Патување Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Основни
  • -20%
  • -20%
Вкусни Цртан Филм Десерт Храна Вафли Платно Ранец Два Во Еден Монтажни Daypack За Патување Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Основни

Вкусни Цртан Филм Десерт Храна Вафли Платно Ранец Два Во Еден Монтажни Daypack За Патување Секојдневен Лесни Крпа

DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот.***Една торба за двојна употреба, чантата може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Се користи како ранци,лаптоп ранци, вообичаена дневна торби за на училиште, патувања и планинарење.Голем дар избор за мажи, жени,момчиња и девојки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с�

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро �

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Нашите bookbags имаат многу на организацијата, без разлика дали сте шопинг за голем ранец или мини ранец.Вна

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,ИздржливНаправени Од Страна На Солза, ВодаДоказ, АнтиТриење И Лес

Патент пред фитинзи перниче е многу погодна за клучеви, ID картички, мобилни телефони и други мали предме

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п�

Мултицелите : Може да се користи гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / гра

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 " �

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

Please wait...