0
clear
  • 4 боја 2 во 1 Керамички Влакна Straightener Curler, Косата Алатки за Брз Топлината-До 3-Оценки Прилагодливи Температури (Злато)
  • -20%
  • -20%
4 боја 2 во 1 Керамички Влакна Straightener Curler, Косата Алатки за Брз Топлината-До 3-Оценки Прилагодливи Температури (Злато)

4 боја 2 во 1 Керамички Влакна Straightener Curler, Косата Алатки за Брз Топлината-До 3-Оценки Прилагодливи Температури

DEN 446.16

Достапност
Достапно за нарачка

PTC ГРЕЈАЧНапредни PTC керамички грејач, ја одржува стабилен, со висока температура, додека ослободување на негативни јони, што резултира со мазна, здрава коса без frizzy.Лесен, удобен и безопасни коса curler е на чекање за вас. ✔Секогаш исклучете го straightener веднаш и складирање и по употреба.Описи : 2 во 1 коса straightener и curler дизајн да ви помогне во зацврстување и виткање на косата, со еден виткање железо.ЕДЕН ЧЕКОР ОПЕРАЦИЈА професионални коса straightener со насочен switch нов дизајн, само еден чекор за да ја ротирате насока на стрелките на часовникот за да го саканиот салон голема топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Брзо греење, загреете време е 60тите години, брзо затоплување и користење 2 Сува и влажна, погоден за раз

Удобна рачка, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба.Иста боја патент, модерен и убав изглед, п

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Повеќе го користат методот, може да се користи како не се лизга влошки и топлинска и

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви

Ладење Брзо Не се Лизга : Бран Дизајн отпорни на Топлина мат за подобрување на топлина дисипација на заг

Температурата уреди со покажувач на брза термичка технологија, обезбедува брза, дури и топлина, за пове

Електрични Топла Чешел Косата Straightener Топлина Притискање Чешел Керамички Виткање Рамен Железо Curler Диза

Прилагодлива Температура : Коса Curler Постојат 5 температура поставувања, и 300 ° С450 ° F брзо се загреваат.Не

25 чешел заби се рамномерно загревање, и чешел нема да се повлече за коса, намалување на штетата до губење

Користење на висококвалитетни силиконски материјал, безбедно и нетоксични, флексибилна употреба.Свитл

Од магична сирена бранови на убава бие кадрици и покердиректно стилови, на TYMO Титаниум рамен пегла за ко

❤ Лесно да се Работи : Оваа 2 in 1 Мини Коса Straightener Керамички Турмалин Плоча може лесно да се созд совршено

ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Одлична топлина отпорни мат.Топлина отпорни до 480 степени Целзиусови,грижете сеслобод

❤ 3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготрае

Комерцијален Црното Злато стил површината промовира дури и топлината за конзистентност.Опис на произв

Иновативни 1начин ротација технологија, smoothens и полирање како што стилови.Црниот турмалин керамичка пло

1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога Користење на висококвалитетни силиконски материјал, безбедно и не

Професионални Коса Straightener : Тоа не е само погодна за barbershops или фризери, но, исто така, може да се користи

Емитира негативни јони се остава косата мазна, свиленкаста, frizzслободно и безбедно.Ако не сте задоволни

[ROTATABLE МОЌ ЛИНИЈА] во Согласност со ергономски дизајн, рачката е лесен за контрола и да работат PTC греење

Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Тока прстен дизајни, прегре

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви

1 Керамички глазура слој : здрав керамички глазура слој ослободува голема количина на негативни јони се

【ПОВЕЌЕ СЈАЈ】Ова 5во1 рамни железо плоча е исполнет со нано сребро, argan масло, турмалин, и титаниум.Тоа е

Тоа НИ е стандарден напон и приклучокот.Тоа го прави фризури помалку frizzy, го елиминира статични и го зад

Please wait...