0
clear
  • Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Светло Розева ,Една големина
  • -20%
  • -20%
Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Светло Розева ,Една големина

Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Светло

DEN 2495.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,Издржлив-Направени Од Страна На Солза, Вода-Доказ, Анти-Триење И Лесен.Рака На Ранец Е Прилагодлив,Можете Да Го Носат Како Една Торба Или Ранец.Мулти-Џебови Може Да Се Одржи Вашата Облека, Паричник, Книги, Рампа, Мобилен Телефон, Чадор, Шише За Вода, Копчињата И Другите Предмети.Лесен и Пространа : Ова дами rucksack е лесен себе, но, пространа.Ранец Е Совршен За Запознавање, Кратки Патувања, Јога, Шопинг, Салата Спортови, Училиште, Канцеларија Или Друг Отворен И Затворен Активности.Тоа Е Одличен Избор За Денот на Мајката/Валентин Ден/Божиќ/Роденденски Подарок.Материјал : Leather Bag тренд стил : Backpack Bag големина : medium Popular елементи : автомобил suture Lining материјал : полиестер cotton Bag форми : плоштадот вертикална section Opening метод : Zipper Bag внатрешна структура : патент pocketpattern : plain Processing методи : мека surface Hardness : soft Carrying делови : мека handle Outer торба тип : внатрешна печ pocket Style : Жените backpack Durable Направени Оксфорд Ткаенина,Издржлив-Направени од Страна на Солза, Вода-Доказ, Анти-Триење И Лесен.Рака На Ранец Е Прилагодлив,Можете Да Го Носат Како Една Торба Или Ранец.Мулти-Џебови Може Да Се Одржи Вашата Облека, Паричник, Книги, Рампа, Мобилен Телефон, Чадор, Шише За Вода, Копчињата И Другите Предмети.Лесен и Пространа : Ова дами rucksack е лесен себе, но, пространа.Ранец Е Совршен За Запознавање, Кратки Патувања, Јога, Шопинг, Салата Спортови, Училиште, Канцеларија Или Друг Отворен И Затворен Активности.Тоа Е Одличен Избор За Денот на Мајката/Валентин Ден/Божиќ/Роденденски Подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесен и Пространа : Ова дами rucksack е лесен себе, но, пространа.Објектот мора да се врати во нови и некорист�

Димензија : 9.3" L x 5.5" W x 13" H, Јачина на звук : 12 L.Тоа е класичен и елегантен изглед, не се премногу обемни, но �

Димензија : 9.3" L x 5.5" W x 13" H, Јачина на звук : 12 L.Тоа е класичен и елегантен изглед, не се премногу обемни, но �

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

2 * Главни Патент Џеб.Нејзината едноставна, слатки и женствени тип на ранец, со мини прекрасна мечка прил�

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање 【Ранци за Тинејџерски Девојка Подароци】трендовски торба �

Големина : 13.4 x 5.9 x 15 инчи.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : : 1 главни патент прегра�

????ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ за ДА ИЗБЕРЕТЕ : Секој има право на избор.Па ние нудиме 2 стилови за да select.By на начин, мо�

Кога ќе допрете торба, поставата е издржлив и мазна, не е лесно да се носат или солза.Тоа е исто така одли�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ве молиме оставете малку боја разликата се должи на следење и светлина од светлината.Тип : торба за жени�

Стави го на суво, кул и вентилирани место, и да се избегне изложување на хемикалии, шила и на топло место,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Димензија : 9.3" L x 5.5" W x 13" H, Јачина на зв�

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Полиестер обвивка.Патент затворање 【Ранци за Тинејџерски Девојка Подароци】трендовски торба е едност�

Стави го на суво, кул и вентилирани место, и да се избегне изложување на хемикалии, шила и на топло место,

Големина : 13.4 x 5.9 x 15 инчи.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : : 1 главни патент прегра�

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање 【Ранци за Тинејџерски Девојка Подароци】трендовски торба �

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Димензија : 9.3" L x 5.5" W x 13" H, Јачина на звук : 12 L.Тоа е класичен и елегантен изглед, не се премногу обемни, но �

Печати на враќање превозот етикета.Почитувани купувачи : ви Благодариме за вашиот бизнис!Ние секогаш ќе

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е м�

Димензија : 9.3" L x 5.5" W x 13" H, Јачина на звук : 12 L.Тоа е класичен и елегантен изглед, не се премногу обемни, но �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Средни торба 121 / 2"W x 171 / 2"H x 51 / 2"D Торбичка големина кога спакувани 63 / 4"W x 8"H x 2"D Прилагодливи Рамо Ремени С�

Please wait...