0
clear
  • LZQBD Лустери,Невидливи Фан Сечилото Фан Светла, Мултифункционални Led Фан Лустерот за Дома Дневна Соба и трпезарија, Затворен Осветлување со Прилагодува Осветленост?
  • -20%
  • -20%
LZQBD Лустери,Невидливи Фан Сечилото Фан Светла, Мултифункционални Led Фан Лустерот за Дома Дневна Соба и трпезарија, Затворен Осветлување со Прилагодува Осветленост?

LZQBD Лустери,Невидливи Фан Сечилото Фан Светла, Мултифункционални Led Фан Лустерот за Дома Дневна Соба и трпезарија,

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Користете Тавански Вентилатор Светла за Модернизација на Вселената!Овој Мал Тавански Вентилатор е Совршен за Кујни, Спални соби, Бањи и Помали Простори!.Стандардната Серија Вклучува Целосен Инструкции, Вклучувајќи Виси Хардвер и Додатоци за Монтирање. ●Ние ги Користиме Материјали Кои Не Се Лесно да се Оштетат и Издржливи.Модерната Таванот Фанови Вклучуваат Отстранлив Матирано Горниот Капак, Така Што Не Само што Може да се Избере помеѓу Стилски Светлина или Фан Опции.Производ Параметри : Име : Фан Light Type : Општи Lighting Style : Simple Color : Silver Material : Other Packing Големина : 55 X 55 X 29 Cm Installation Големина : 106 cm во Diameter Switch Тип : Далечински Управувач Прекинувач, Ѕид Контрола Switch Weight : 8 Kg Voltage : 220 VPower : 65 W (50-60 Hz)Извор на Светлина : Led Whether Светилка Има Светлосен Извор : Нема Светлина Source Function : Дома Осветлување, Fan Applicable Простор : Спална соба, Канцеларија, Дневна Соба, трпезарија, Домашна Забава, Итн. ●Мотор Обезбедува Моќни Циркулацијата на Воздух, Спокојство, Може да Се Управува во Лето / Зима и Има Повеќе Функции.Пакување : Овој Производ Само Продава Фан Светла, Ве Молиме Да Се Разбере!Забелешка : Поради Разликата во Екран и Светлина, Овој Производ Ќе Имаат Мала Боја Разлика, ве Молиме да Користите Примени Производ Како Стандард.Користете E27 Извор на Светлина, Безбедно, Еколошки и Издржливи.Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Грешка на 2-3 См, и Тоа Не Ќе Имаат Многу Влијание, ве Молам Прости Ми. ●Нашите Производи Се детално ја Направија, со Две Функции за Осветлување и Ладење.Фан Светла Се Лесно да се Инсталира и Разновиден. ●Големината на Вентилатор, Светло : Дијаметар на Фан Светлина е 106 Cm, а Должината на Бум е 20 Cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во зима, таа се ротира спротивно од стрелките на часовникот, а воздухот циркулира нагоре за да го подобр

Идеален за станови, спални соби и соби со ниска тавани, оваа 52 инчен тавански вентилатор е направен со 12с

Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за секој клиент!.l ве Молиме овозможи 13cm прирачник за греш

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Двострано реверзибилна ножеви дозволи за различни дома декор стилови ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ

Google Дома Асистент.Сан Франциско нуди светол дизајн кој е нешто што секој генерација може да се договора

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 6 правец на ветер амбиент.Нашата служба за корисници детали вклучуваат во настав

【ФАН ДИЗАЈН】 : Фан светилка носи повеќе физички и природна светлина, мека акрилик абажур, без разлика д

Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Топло осветлување : 3000 K~3500 K.Префрлете го р

Уникатен Дизајн : кристално тавански вентилатор е направена од акрилик транспарентен стигнале ножеви и

Kendal Осветлување Inc.Оваа светлина 1 Тавански Вентилатор од Altair колекција од Kendal Осветлување ќе го подобра

52`Тавански Вентилатор од Air Pro колекција.Висина : 11.00 инчи Ширина : 52.00 инчи.Стил : Традиционалните Светлин

Се конвертира светлина за полнење за надворешна употреба.За користење со LK90, LK91 и LK94 Низок Профил Ештон

LAUNCETON ОТВОРЕНО ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : Ширина : 56"; Висина : 14" (Од Таванот до Долниот дел на Фан Дом

Сет вклучува : 1 (Еден) тавански вентилатор.Материјали : ABS, Пластични (PC).Крај : Архитектонски Bronze Special Кара

ГАРАНЦИЈА : Нашите Ограничени Доживотна гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купување

Таа поддржува времето, спиење исклучување, on / off, и времето грижа за да се спречи вас од фаќање на ладно в

Тоа се Препорачува Да се Испита Физички Објекти, Тежината на Компоненти, Материјали, Ножот Звуци, и да го

3 брзина AC мотор со обратна прекинувач, брзината на вентилаторот, светлина контроли и тајмерот за спиење

Нашата компанија е основана во 2008 година, и тоа, главно се ангажирани во Р потреби во повеќето места.За Н

5" downrod, за да се обезбеди соодветна оддалеченост од таванот и се оптимизира воздух движење; Идеален вент

Тоа е многу погодна за детски соби, кујни, подруми, ресторани, спални соби, канцеларии, училишта, болници,

Стигнале тавански вентилатор x 1 Screws поставува x 1 Down прачки x 2 (12 CM & 25 CM)Далечински управувач x 1 Instruction Прир

ДИЗАЈН : Едноставен и елегантен во дизајн, MinkaAire Kafé Тавански Вентилатор е дизајниран со Преданија Бронз

【На Кристал Навивач Лустерот】На Кристал Навивач Лустерот со далечински управувач, 4 ABS автоматско стиг

Ecobee Термостат.Напредните Паметни Дома Интеграција.LED светло за полнење може да биде затемнето непречен

▲ ГОЛЕМИНА : 36*36*17inch / 91*91*43cm / L*W*H, пакет се вклучени 2 downrods 4" / 7.8" за да ги собере различни таванот висина

Please wait...