0
clear
  • YETI Roadie 24 Кулер
  • -20%
  • -20%
YETI Roadie 24 Кулер

YETI Roadie 24 Кулер

DEN 6000.00

Достапност
Достапно за нарачка

Never Fail Зглоб Систем : Две зглоб иглички и interlocking дизајн спречи зглоб од некогаш кршење.Anchor Point Тај-Долу Слотови : Моделирани тај-долу слотови за лесно монтирање на вашиот брод, приколка, или камион кревет.Т-Рекс Капак Брави : Патентиран дизајн користи тешки-должност гума така што никогаш нема да ја видите на друг разби latch.И сега ние се направи солиден, сите намена Тундра во доволна големина за да ги собере било отворено авантура.Тоа мерки 16 1/2" L × 14 1/2"W × 17 1/2" Х.Блокирам Капакот Систем : Создава форма-фитинг бариера против топлина.На Roadie 24 има 18 конзерви со 2 : 1 мраз-да се-може да сооднос или 24 кг за само мраз.ROTOMOLDED ИЗГРАДБА - Еволуирале за да бидат потенки и полесни-тежина за полесен транспорт, додека уште е неверојатно тешко.Ова беше нашето бебе.Каде сето тоа започна.Каде ние ги зеде нашите фрустрации со евтини ладилници и над-дизајнира, развива, по ѓаволите, надвор од нив.Rotomolded Изградба : го Прави тоа оклопни на основни и речиси неуништив.Мраз Изолација : Притисок-инјектира комерцијални одделение полиуретан пена во ѕидовите и капак прави сигурни дека вашата мраз останува мраз. Roadie Cooler Meet оригиналниот YETI : на Roadie.Уверение Носат-Отпорни Fat Wall Дизајн : Екстра-дебели ѕидови се одржи до два инчи на изолација за неспоредлив мраз задржување.Lip Grip се Справува Остане надвор од патот и да се направи носење на вашиот улов чини помалку од скучна работа.Тоа доби изгради повисоки од својот претходник, па тоа сега accommodates стандард шише на вино (или 2 литарско шише) со исправени, и е подобро се вклопуваат зад возачот или совозачкото седиште од автомобилот.Bear Foot Не се Лизга Нозе : да се Спречи лизгање да се задржи вашата YETI во место.На Roadie 24 е 10% полесен во тежина и има 20% повеќе од Roadie 20, тој дури врши 30% подобри термички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не постои директен контакт меѓу цевки и изолациони решение, па етикети и ознаки се безбедни, ладилници с

Со совршени димензии на 7.????СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА&КАПАЦИТЕТ : YOREPEK голф кулер торба може да се одржи 68 лименк�

ЗАБАВА 90тите години СТИЛ : Дел од Igloo Ретро Колекција инспирирана од 90тите години, овој fanny пакет дела и к�

Мека еднострани ладилникот со висока густина изолација, отстранлив рамо, рака, и од страна на џеб.Соврше

Please wait...