0
clear
  • Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?
  • -20%
  • -20%
Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?

Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1

DEN 2399.28

Достапност
Достапно за нарачка

1 бучава поништување на технологија за супериорен вокал подобрување и позадината на бучава сузбивање.Она што е уште поважно, Sabbat слушалки доаѓаат со 7 различни големини на уво совети кои обезбедуваат различни звучни претстави. 【Полнење на движење】Едно полнење ви овозможува да уживаат во навистина безжична earbuds за 6-8 часа, и преносни Чи безжични полнење случај обезбедува дополнителни 20 часа на изведба, уживајќи удобен полнење начин, без жици спроведен!Приклучи се Sabbat и Уживајте во Вашата Музика Сега!Ако имате било какви прашања, сите што треба да направите е да не контактирате директно во нашите поддршка на корисниците на.2 чипсет кој им овозможува на еден-чекор лесно спарување и сигурен поврзување со било кој Bluetooth уред, E16 безжичните слушалки се обезбеди непречено не-заплитане искуство, идеален за обука, релаксација, или секојдневна употреба.Точно Bluetooth безжични слушалки со кабел за телефонски повици.【Извонредно и Супериорен Звук】Напојува со state-of-the-art 11mm прилагодено BM Возач кој ги комбинира Избалансирани Арматура и Динамички карактеристики, Sabbat E16 безжични слушалки произведува усогласена treble и бас за детален и енергичен звук, ветувајќи дека ќе испорача вистински Hi-Fi квалитет на звук. 【Удобност Е Клучот】за Разлика од сличните производи на пазарот, Sabbat безжична earbuds се дизајнирани да се има вашата крајна удобност во умот, со уникатен лак кој останува сигурен во вашата ушниот канал.Овие earbuds, исто така, поддршка игри режим, со многу мала латентност(толку ниско, како 45ms) кога е активирано. 【Вграден Микрофон со c Vc 8.Ние ќе се фокусираме на проучување на секој корисник е искуство со цел да се развијат решенија, оптимизирање на искуството кое го достигнува секое уво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ниска Латентност Игри Earbuds : Во игра на владата, само 1 / 5 од време на одговор на општа слушалки е потребно,

❤️Лесен и удобен : Тоа е удобно да се носат како да не е ништо, и се вклопува во ушниот канал повеќе удобн

♛♛♛Вграден микрофон.Едно копче за да одговорите / откажам повик.Поддршка на глас брзо и број извештај �

Нула грижете се за сите видови на активности на отворено активност.Заедно со smart копчето сензори, можете

Прескокнете песни, лансирањето музика и да одговарате на повиците, само со допирање на вашиот earbuds.На за�

????МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Допирза Контрола на дизајн, лесно да се користи.Супер мини дизајн погодна за дв

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

1 Вклучете го Bluetooth пред приклучување во 2 Приклучок за во телефон, кликнете на "Поврзете со i Cloud".Answer : _______

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком�

Па, дури и кога сте во право во средината на сè, вашиот зафатен светлината ќе ве заштити од сите агли, и си

Чувствителни микрофон ќе направи чуда за јасен разговор искуство.На силиконски совети остане во вашите

5 mm аудио џек.Жичен во уво earbuds се одлични за двете слушање музика и имаат јасно разговор.Надградба на Ваш

Откако ја отворите за полнење случај, earbuds ќе го спарите со вашиот уред веднаш.0 отстранување на Бучава т�

Нашиот принцип е да се работи со интегритет и да се послужи со срцето.Ова во Уво слушалки опремен со најн

5 mm џек Жичен Earbud.【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ】, така што овие слушалки жичен постигнува совршен баланс �

QUALCOMM Е ПРЕДВОДНИК на BLUETOOTH ЧИПСЕТ : Qualcomm е најнов предводник на Bluetooth 5.2 чипсет QCC5141 и True Wireless TM Прикажувањ�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

JBL Слободни вистински безжична во уво слушалки испорача JBL Потпис Звук во интуитивен, уште интелигентни

Опсегот е до 15 милиони(50ft) оддалеченост, со вграден Микрофон, совршен за handsfree телефонски повик, спорт, ра

Please wait...