0
clear
  • 1 Сет Quilling Хартија Алатки Поставете Хартија Изработката Комплет Дупчиња Алатки Tweezer Владетел За Декорација Едукативни Играчки Забава Божиќ Сегашноста
  • -20%
  • -20%
1 Сет Quilling Хартија Алатки Поставете Хартија Изработката Комплет Дупчиња Алатки Tweezer Владетел За Декорација Едукативни Играчки Забава Божиќ Сегашноста

1 Сет Quilling Хартија Алатки Поставете Хартија Изработката Комплет Дупчиња Алатки Tweezer Владетел За Декорација

DEN 729.36

Достапност
Достапно за нарачка

69" Quilling Чешел : прибл. 620g Пакетот Вклучува : 1 x Quilling Образец 1 x Цвет Модел 1 x Розова Виткање инструктор 1 x Tweezer 1 x Црвена Роза Дупчиња Пенкало 1 x Жолта Awl 1 x Розова Quilling Чешел 1 сет на 40pcs Бисер Иглички 1 x Зелена Quilling Владетел 1 x Розова Crimper 1 x Лепак Шише ( Без лепак внатре) 1 x Сина 3 Димензионални Мини Мувла 5 x Quilling Граници (Триаголник, со Десен аглеста, Teardrop, Круг, Marquise) 1 x Розова Мрежа Водич 1 x Картон Не вклучувајќи и други предмети.Главно се користи за DIY хартија, занает, користење на нашите quilling алатка за полнење да се направи на различни убави и нежни форми, како што се цвеќиња, животни, велосипед, лисја и така натаму, и овие хартија занаети се користи за да ги красат вашата фото албум, scrapbooks итн.61", Горниот Дијаметар : прибл.92" Awl : прибл.13" Quilling Пенкало : прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❊ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Прво нека акрилна смола суво за околу 15 секунди, потоа користете го помине тример �

потребно за Quilling Papercraft : Спаси многу време, е добра алатка за да се носи, со доверба, мир на умот.Разни Ефе�

AC6000 BT на airsoft хронограф со висок квалитет и прецизност.Userfriendly интерфејс со 128*128 пиксели OLED во бела боја.П�

2 парчиња Пена Игла Felting Подлога Pin Перница Мат Pokes Ле Сунѓерот Подлога Работа Мат Носителот База Занает А

Големина : 2" (H) X 9" (W) X 12" (L) Рамна Ламперија Плочка.Висока густина, долготрајни пена за игла felting или за дру�

Ако имате пријател кој сакал да изработка на хартија, занает, можете да ги споделите овој производ со не�

????ПОДОБРО ОД FELTING ПЕНА : Иритирани од заглавени влакна на вашиот мат и пропаст уметнички проекти?Волнени

????️ СОДРЖИНИ s дел од нашиот начин на живот.Ние услуга на нашите бродови и кога нешто ќе се скрши, ние го �

☆sweatshirt за жените, суичери за мажи ноќта на вештерките суичери за жените sweatshirt crewneck суичери машка мода д�

☆розова култура врвот womans облека движат падне блузи блузи, за жени секојдневен падне долг ракав култур�

【Преносни и Лесни】Секој скејтборд алатка за полнење тегови само 0.Печати на враќање превозот етикета.Н

женска долг ракав блузи ☆розова култура врвот womans облека движат падне блузи блузи, за жени секојдневен

【Пакет Листа】Пакетот вклучува две прашка студ и две адаптер за MЖелезница 【Лесно Да се Инсталира вкуп�

Големина и Боја : 12 Компјутери Бела Капак апликатори шишиња Дното дијаметар 1.2 инчи, на висина од 3,5 инчи,

АПЛИКАЦИЈАТА Работи на Јамаха Outboard Motors 2006 Сериски Број 0406 Да Струја.Одговара на Јамаха 4Удари 150 до 350 КС,

Please wait...