0
clear
  • NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?
  • -20%
  • -20%
NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?

NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот,

DEN 1125.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно мерка вашиот брод прво ). 【Удобен и Безбедна Употреба】 : Вклучува соодветни затегнување ремени ( затегнување ремени варираат со различна големина) и интегриран тока, што помага да лесна инсталација, брзо ослободување и го заклучите вашиот брод покрие со вашиот брод цврсто за да се спречи тоа од се воодушевен ( Бесплатен простор за складирање торба е вклучен ).Така што маска може да се заштити брод од сите временски услови како што се ветерот, песочни бури, сонце и дожд итн.【Одговара Брод Големина】 : 14 ft-16 ft L & Зрак Ширина до 90". 【Целосно Водоотпорен Брод Покрие】 : Направен од тешки морски одделение 300 D полиестер со двојно СТП слој, кој може да издржи и до 2000 Pa вода под притисок.Двојно stitched шевовите со ремени и засилено да се намали вода внесување од крои - Никогаш не се грижите за маската да биде лесно да се растргнат и да излегуваат во јавноста.NEXCOVER секогаш се грижи за вашиот брод заштита засекогаш. (Ние сме достапни модели / големини infographic за вашиот референца.Брод маска може да донесе целосна заштита за предизвик морски средини.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние дефинитивно ќе понуди задоволително решение - Купи со Доверба!. 【Клиентите и Квалитетот на Прво место】 : Ние секогаш се грижи за вашиот брод заштита засекогаш.Брод маска може да се заштити од оштетување built-up, сонце, ветар, прав и дожд штета на плажа или во дворот. 【Сите Временски Заштита】 : Нашиот брод корица има добра степенот на дебелината и експонати супериорен colorfastness, отпорен на УВ, repels дожд, отпорен на солзи и ладно напукнување, издржливи и долготрајни.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ние ќе се потрудиме да се реши според вашето барање со без прашања праша.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од морски одделение polycanvas ткаенина со PVC облога.Дизајниран за двете долгорочно складирање, пр

Замена за повеќето педалата чамци до 115 L x 80 W Педалата брод маска е направена од 420 D оксфорд ткаенина мат�

Сите временски заштита и лесно да се чисти.Бидете сигурни дека вашиот брод е сува пред покривање за долг

(Ние сме достапни модели / големини infographic за вашиот референца.Двојно stitched шевовите со ремени и засилен�

Ја елиминира речиси сите можни области кои би можеле да се соберат вода и оставете ја да се базен.Дизајн�

Ткаенина слој технологија штити од нечистотија и дамки, додека обезбедување на водаотпор.Брзо ослободу

ПОКРИЕ ГОЛЕМИНА : 112.5" L x 78.7" W Оваа маска е дизајниран да одговара 3 или 5 лице педалата брод.Одговара најмн

Магма премиум опфаќа се направени од вода и згаснат отпорни решение обоена акрилик да се спротивстави н

150 Denier Сребро Полиестер.Се вклопува и 3 и 5 Лице Педалата Чамци.Поткрепени со 1 година гаранција.Кутија Ди�

100% водоотпорни, дише, АнтиУВ и Антиисчезнат.Двојно stitched шевовите, уредни цврсти и издржливи крои;.Мала т�

Оваа корица вклопува центарлинија должина од 15' 6"20' 5" и зрак paints 80"96".Оваа корица вклопува outboard motors.Нашите

150 D Полиестер Педалата Брод Капак.Одговара На Повеќето 35 Лице Педалата Чамци.Еластична Дното Полите, ДП�

Брод маска може да донесе целосна заштита за предизвик морски средини.Ако сте незадоволни во било кој н�

Size големината дизајн на педалата брод поклопецот е 115 L x 80 W / 292cm x 203cm, замена за повеќето Педалата Брод, P

Bimini врвот фитинзи покрие капа око крајот изработени од црна најлон,Тоа е издржлив и силен materals за тешки s

Please wait...