0
clear
  • Siebzeh Трик Или Лекување на ноќта на Вештерките Позадина со Злото Очи Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типо
  • -20%
  • -20%
Siebzeh Трик Или Лекување на ноќта на Вештерките Позадина со Злото Очи Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типо

Siebzeh Трик Или Лекување на ноќта на Вештерките Позадина со Злото Очи Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.6 см дебелина, доаѓа во различни бои. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ЕКСТРА ЈАКИ : Нашите најдобрипродажба на јога мат за studios, идеален за честа употреба.ДОБРА ИЗОЛАЦИЈА : ек

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би

Во потрага по екстра дебели јога мат воин јога мат графит ii 6mm е совршена комбинација.Оваа јога мат, исто

Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може да зафат подот стабилна.Против Пролиз

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да из

Одлично Не се Лизга влечење.Торба штити мат и го чува компактен Кеса направена од рециклирани домашно М

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Овие јога вежб

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Леплива.површината обезбедува не се лизга површина.Вафли ткаат шема.Издржливи се чисти ПВЦ материјал к

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Рампа се перат, може лесно да се чист

★Ова јога мат, обезбедува одлична поддршка за колена, назад и глуждовите за време на вршењето на вежба р

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за ваше

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Безбедност за вас и вашите семејства.Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може д

ЈогаЛуд Студио за Јога Мат Оган Retardant Црна, 4.5 мм 4.5 мм.Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долг;Тестирани се сме

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.【ЕкоПријателски Материјал】јога ма

материјал.ЈогаЛуд Студио За Јога Мат Сина 4.5 ММ Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долг;Тестирани се сметаат з

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување 【Машина Перат】рампа се перат,

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Please wait...