0
clear
  • SADES Револвер Gaming Mouse Звучници: 10,000 DPI Оптички Сензор - Chroma RGB Осветлување - 9 Програмабилни Копчиња - Ambidextrous Дизајн, Удобно Зафат Ергономски PC Компјутерски Игри Глувци
  • -20%
  • -20%
SADES Револвер Gaming Mouse Звучници: 10,000 DPI Оптички Сензор - Chroma RGB Осветлување - 9 Програмабилни Копчиња - Ambidextrous Дизајн, Удобно Зафат Ергономски PC Компјутерски Игри Глувци

SADES Револвер Gaming Mouse Звучници: 10,000 DPI Оптички Сензор - Chroma RGB Осветлување - 9 Програмабилни Копчиња

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

【AMBIDEXTROUS ДИЗАЈН】На лев/десен клик на копчето со Omron прекинувачи внатре (со траење до 20 милиони кликања) им овозможува на Револвер да се користи за подолг период.Дизајниран со 2 групи на двојна страна на копчиња, го прави погодна за двете десната рака и левата рака играчи. 【ПРЕЦИЗНО ДА се КОНТРОЛИРА】Опремени со напредна PMW 3325 оптички сензор, Револвер врши и во брзина, точност и одговорност.Таа има одборот меморија, па може да се земе друг компјутер и тоа ќе го задржи вашето копчето за поставување без софтвер. 【ЕРГОНОМСКИ & КОЖАТА-FRIENDLY ДИЗАЈН】Револвер е дизајниран да одговара на повеќето од канџите-стил, рака форма и големина, што гејмерите да продолжи да доминира без било вирус на рака. 【SYLISH ИЗГЛЕД】11 RGB осветлување модови - RGB осветлување на Револвер е остар контраст црна глувчето школка, што го глувчето око-фаќање на игри периферни уреди на вашиот монитор. 【ИНДИВИДУАЛИЗИРА ДИЗАЈН】Револвер има 6-ниво прилагодливи DPI прилагодување(Стандардната Вредност : 500-1000-1500-2000-3200-4000), со играчи за да го изберете најсоодветниот вистински DPI брзо.Сите копчиња на Револвер да се програмабилни, што ќе ви овозможи да ги менувате поставување на глувчето да се изврши вашите инструкции во игри полесно.На Револвер софтвер им овозможува на увоз/извоз датотеки, со цел да заштедите време на ресетирање глувчето пред да се започне уште една игра.Револвер е RGB гејмерски глушец, кој врши добро, како одговор, следење и прецизност.Извештајот го оценувате прилагодување префрлете се на дното, 9 програмабилни копчиња, умерена изгледот и макро settings го прави погодна за двете десната рака и левата рака играчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа лесно може да се прилагоди за да веднаш одговара на глувчето брзина различни игра сценарија.Одлични

Совршена Големина : Големи gaming mouse pad дизајн (600x300x4 mm / 24x12x0.15 инчи) (700x300x4 mm / 27.55x12x0.15 инчи) (800x300x4 mm / 31.49x12x0

Задржи чекор со ритамот, да уживаат во играта искуство, и да ги исполни мисијата на борба против заедно с

Уживајте во ВРВОТ вршење на слајд & кршење за најдобрите гејмерски искуство од НАЈДОБРИТЕ познат тефлон

Новиот гејмерски маус за КОМПЈУТЕР трагач gamezone ноктот со оптички ласерски за супериорен прецизност.Dpi :

✅RGB игри глувчето : 8 програмабилни копчиња,5 кориснички интерфејс settings и макро уредник,RGB Светлото за на�

Дополнително, игри на среќаодделение оптички сензори и ќе се надгради за да се обезбеди највисоко ниво �

Мазна Површина и АнтиЛизга Гумени База : Дизајниран со Микромазна текстура водоотпорен површината и Не

Совршена Големина : Големи gaming mouse pad дизајн (600x300x4 mm / 24x12x0.15 инчи) (700x300x4 mm / 27.55x12x0.15 инчи) (800x300x4 mm / 31.49x12x0

Прецизност и контрола на оптичка технологија.Функција : 1.Материјал : ABS Оперативен напон : 3 7 бои на светл

4 Ghz безжична технологија овозможува работа на далечина до 10m со малку да нема одложување или сигнал капк

Извор категорија : brand new.Број на копчиња : 7 клучеви Левото копче, право копчето, дојдете копчето, страна н

На MM720 е лесна се на легендарниот, вентилатор омилени игри глувчето, комбинирање на класична изведба со �

Новиот гејмерски маус за КОМПЈУТЕР трагач gamezone ignis avago 3050 4000dpi со оптички ласерски за супериорен прецизн�

СИГУРЕН СИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : Прецизни, точни оптички сензор и цврстата конструкција за агилни, сигурен п�

4 инчен=400mm X900mm X4mm)(19.RGB LED светла се направи вашиот mouse pad кул и стилски.▲ Едноставен и издржлив дизајн : уре

Совршена Големина : Големи gaming mouse pad дизајн (600x300x4 mm / 24x12x0.15 инчи) (700x300x4 mm / 27.55x12x0.15 инчи) (800x300x4 mm / 31.49x12x0

2.4 GHz безжична конекција (вклучувајќи USB приемник и батерија глувчето USB кабел).Вграденна полнење капацит

Издржливи Stitched Рабови На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumm

【 Карактеристики】:14 RGB светлина на владата ПРЕДВОДЕНА gaming mouse pad карактеристики 9 статични светлосни р�

[Никаква бучава, трајни кликнете] Молчи, сигурен кликнете на лево и десно копчиња за да кликнете на повра

Кревање и repositioning глувчето додека игри може да се меша со следење на zоската.Погледнете larger27 Сопствени П�

Моќ извира покриени од еден ден.74 инчен x0.Игри surface The gaming mouse pad оптимизиран за брзо движење, додека одржу�

Прилагодливи 1200 / 1600 / 2400 / 3200 / 5500 DPI.Погоден за highend играчи, игри професионални играчи.Материјал : ABS.Highend оп

Спецификации : 1 100% нов маус игра 2 Човечкото тело инженеринг дизајн,Удобно зафат 3 6 копчиња 4 6 RGB осветлув

14 Осветлување Модови RGB mouse pad има 14 осветлување начини на работа во вкупниот вклучуваат Monochromatic Режим, Mon

Се расчисти за Лифтoff Liftоф висина е мерка на оддалеченоста на глувчето и игри површината.Изградена за ко

[Ергономски Дизајн] Научни ергономски дизајн го прави зглобовите здрави, рака поза е помеко, и целосниот

Голема големина е добро за gaming7.Control копчето од овој mouse pad е тестиран за 10 милиони пати и е екстремно издр�

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Please wait...