0
clear
  • Herbatint Hr Боја 6d Русокоса Gldn Темни
  • -20%
  • -20%
Herbatint Hr Боја 6d Русокоса Gldn Темни

Herbatint Hr Боја 6d Русокоса Gldn Темни

DEN 737.28

Достапност
Достапно за нарачка

Herbatint Постојан Билни Haircolour Гел 6 D Темно Златна Русокоса Опис : Herbatint Постојан Билни Haircolour Гел има повеќе климатизација трајна боја, со Алое Вера.Без амонијак и не Parabens. 100% сива капак.Herbatint е меѓу најдобрите, повеќето природни трајно боење на коса гел без груби хемикалии и Амонијак.Herbatint нуди безбедно, нежен и ефикасен начин да бојата на вашата коса и ги покриваат сивиот со само 1 апликација.Во зависност од должината на вашата коса, Herbatint може да се користи за 1 апликација или може да бидат зачувани за некое втората апликација кога боја израсна надвор.Herbatint може да се користи дури и ако хемиски боја се користи за да бојата на вашата коса и ако вашата коса е штотуку permed.Лесен за употреба и нема мирис!Herbatint содржи билни екстракти за да се обезбеди храна, заштита и климатизација и на косата и скалпот, вклучувајќи : Алое Вера - богата со витамини, ензими, panthenol и природни минерали, да се заштити и да се храни коренот на косата, додека боење; Meadowfoam богата со Витамини, E и F, обезбедува подобра боја маска и долготрајни боја резултати; Вештерка Шумска - третира скалпот и богати со етерични масла; Betula Алба (Бела Бреза) - ефективна косата тоник и; Ехинацеа - хидрира косата.Слободни На Амонијак и paraben.Одрекување Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овие производи не се наменети за да се дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРИВРЕМЕНА БОЈА на КОСА : Ако треба само привремена боја на коса, како да одат на забава, cosplay или на посеб

100 % СуровостСлободен Коса Thickener Its нежна формула е безбеден за секојдневна употреба, дури и за бојатрети

Интензивни производи содржат состојки кои може да предизвикаат иритација на кожата или алергиски реак

Сликовито јасно создава помек нијанси на Chroma свила пастели и да се прилагодите.Chroma свила vivids било сенка

Употреба на Сатен Инвеститорот кој најдобро одговара на вашата коса, се меша со Сатен Боја во богата, кр

Постојана боја.Трае до 8 недели 100% сива покриеност, дури и на повеќето отпорни grays.Balsam Боја е дизајниран з

Само За Мажи Допир на Сива, Сива Коса Боја за Мажите со Чешел Апликатори, Одлична за Сол и црн Пипер Изгле

Боја на коса остава косата чувство посмирен и појак 100% сива покриеност.Супериорен хидратација.Високо с

BERINA Бр.A21 Светло Сива Супер Коса Боја, Боја Крем Постојан Мода Унисекс.Бренд : Berina, Боја : СВЕТЛО СИВА БОЈА

Roux FanciЦелосно Исплакнете привремена боја на косата држи боја на косата во потрага своите најдобри меѓу

TS CHAKHAN БОЈА на КОСАТА КРИМ – Состојки како што се екстрактите од Keratin, AcorАир Корен, Simmondsia Chinensis Семе на Наф

СОСТОЈКА СИГУРНОСТ : 100% природни состојки за коса боја на восок, на база на вода формула без снегулки, не

1ден привремено губење на шминка кои се мие со шампон промена на бојата на вашата коса толку често колку

Непостојани, амонијакслободен боја на косата.Трае до 28 шампони.Со 100% природни калинка и млеч.Здрав изгл

Wella Koleston Совршен Creme Инвеститорот 6% 20 Vol.Следете haircolor производителот препорачува мешање на инструкции.Д

2 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на

Го надополнува Кожата Со Лицето Крем : подарок за вашата кожа дневна доза на хидратација од L'Oreal Париз за

L'Oreal Париз Извонредност Кул Врховниот боја на косата нуди 100 проценти сива покриеност, дури и на тврдогл

бои кои престојуваат и целосно ги покрие вашите grays!.Д де ла Вега трајна крем боја на косата направени со

PPD Слободни, Глутен Слободни, Paraben Слободни, Пропилен Гликол Слободни.Ecocolors Топло Auburnis формулиран за сива

Please wait...