0
clear
  • Xkun Постарите Бања Бања Безбедност Рамнотежа Парапет
  • -20%
  • -20%
Xkun Постарите Бања Бања Безбедност Рамнотежа Парапет

Xkun Постарите Бања Бања Безбедност Рамнотежа Парапет

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш кабина има задолжување ефект при внесување и надвор од кадата, обезбедување на сигурно удобност искуство за семејството.Безбедност на парапет е дизајниран за стари лица, со посебни потреби, бремени жени и деца.Бариера-слободен потпирачи за раце се направени со цел да им обезбеди дополнителна помош за лица кои не се неповолно, и да се подобри безбедноста за време на движењето.Тоа може да го поддржи до 500 фунти на затегнувачка, обезбедување на стабилен, сигурен рачка; направен од масло и нерѓосувачки челик, со упорен интензитет и квалитет.Оваа потпирач има солиден нерѓосувачки челик структура и површина е мазна песок-имајќи индустриски процес на преработка, отпорен на корозија, трајни, и не треба да се грижите за водената пареа пречки бања.Нашите посипете се справи користи лесен дизајн со монтажа завртка, лесно да се инсталира.Бања бар.Совршен туш столовите.ВИСОК КВАЛИТЕТ HANDCAP ШИНИ - Внатрешни работи, во калапи од страна на 304 нерѓосувачки челик, трајни и тешко да ' рѓа; Најлон надворешните материјални, Не-токсични, елиминирање на статички електрицитет, до 300 KG товарот.Долг живот служба на овој безбедност бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв �

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Метална бања caddie која го подобрува релаксирачка бања со книга стојат, свеќа светлина, и стакло (или 2) на �

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Тоа може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, бања, barbershop и така натаму.Широка Пр�

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Висококвалитетни материјали : На фен држачот е изработен од издржливи елоксирани алуминиумски, кој е от

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Се исчисти просторот во вашата бања кабинети и фиоки со овој сестран бања организаторите малку помош!Ор

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Тоа ќе биде хигиенски, ценаефикасен, и вашиот најголем сојузник!Тоа ќе ви обезбеди повеќе простор во нек

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

* Погоден за бања или бања организаторот Чување закачалка фен носителот, има фен tools да се спречи движење

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

【Мал Раст, но Многу Корисни】Користите овој ефикасен ѕид монтирани фен носителот да организатор на ваш�

Тоа може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, бања, barbershop и така натаму.Лесно да с

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

ГОЛЕМИНА : 76w x 20d x 4h cm / околу 30"w x 7.8"d x 1.5"h инчен, 82w x 20d x 4h cm / околу 32"w x 7.8"d x 1.5"h инч.МАТЕРИЈАЛ : Избраниот ви

ЗДРАВ, БЕЗБЕДЕН И ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ : Тоа е ЕкоПријателски и издржливи, како што е отпорен на вода и ве�

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Please wait...