0
clear
  • RENSLAT Мултифункционален Дома ТВ Кабинет Поставите Безжичен WiFi Рутер Заградата Складирање Кутија Ѕид Виси Превозникот Складирање Полица ТВ Top Box Полица (Боја : Б)
  • -20%
  • -20%
RENSLAT Мултифункционален Дома ТВ Кабинет Поставите Безжичен WiFi Рутер Заградата Складирање Кутија Ѕид Виси Превозникот Складирање Полица ТВ Top Box Полица (Боја : Б)

RENSLAT Мултифункционален Дома ТВ Кабинет Поставите Безжичен WiFi Рутер Заградата Складирање Кутија Ѕид Виси Превозникот

DEN 15425.28

Достапност
Достапно за нарачка

★ Кабел дупка дизајн, скриени неуредна кабли и жици, ви помогне да бидете чисти и цел, да се спречи електричен шок, безбедно заоблени агли, заштита на децата од повреди и повреди, и да се осигура безбедноста на вашето семејство. ★ Многу лесно да го инсталирате, лебдејќи во ЖИВО стои со инструкции.Препорачливо е да се соберат за 2 луѓето да се обезбеди дека производот не ќе биде оштетен. ★Лебди во ЖИВО стојат можат да се сместат сателитски set-top кутии, безжични рутери или различни скапоцени сувенири, фото рамки, уметнички декорации, мали potted растенијата, итн. ★ Ѕид-монтира ТВ стои помогне да се ослободи и да се обезбеди пространа простор за мали електронски производи, со 2 врати и 1 полица за максималниот простор. ★ Изработени од МЕДИЈАПАН, еколошки, и без формалдехид.Лебдечки ТВ застане е лесно да се чисти, огноотпорни, влага доказ и има голем товарот капацитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во исто време, ние сме секогаш се стреми да се направи секој детал совршен и се посвети на давање на наши�

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

【Повеќе Инсталирате Комбинации】 Ајде да го користите нашата креативност и имагинација!На уникатно ди�

Ќе добиете 3 пакет од не ' рѓосувачки челик варијабилна полиците и 6 завртки.Можете да го користите да се �

Дизајн филозофија : карактерот на уметноста и животот зависи од вашето сопствено разбирање.Добредојдов

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

Удобно потпирачи за раце : најлон потпирачи за раце, исполнет со мека и издржливи сунѓери за да се заштит

Оваа halltree entryway со складирање клупа е направена од цврсто дрво и дрвени фурнири во потресени црн финиш се

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

16инчен гроздобер темно кафеава боја на дрво ѕид монтирани entryway лебди полица совршен за чување mail и мали

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Нашите ново дизајнирани кану табела е 100% рачно изработени од страна на искусен и вешт чамец градител.То�

Табови на 2.Неколку популарни Multikeep Кутии : .5 во 100% БАМБУС : Повеќето чај кутии се користи лажни композитн�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Декорација & Складирање Полица : Окофаќање и разновиден.Одличен украс за вашата дневна соба, канцелариј�

Please wait...