0
clear
  • Boytone BT-326F, Bluetooth 2.1 Моќни Звучници за домашно Кино Систем, со FM Радио, SD USB Порти, Дигитално Емитување, 40 W, Диско Светла, Целосна Функција Далечинска Контрола, за памете?
  • -20%
  • -20%
Boytone BT-326F, Bluetooth 2.1 Моќни Звучници за домашно Кино Систем, со FM Радио, SD USB Порти, Дигитално Емитување, 40 W, Диско Светла, Целосна Функција Далечинска Контрола, за памете?

Boytone BT-326F, Bluetooth 2.1 Моќни Звучници за домашно Кино Систем, со FM Радио, SD USB Порти, Дигитално Емитување,

DEN 1968.00

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Bluetooth технологија, USB, SD, ПОМОШЕН поддршка, црна боја.Bluetooth, лесна конекција опремени со 3.5 мм аудио џек за не-Bluetooth уреди.FM тјунер, главната единица на Bluetooth безжичната, извонредна врска опсег до 33 стапки, 2 стерео звучници со sub-woofer и вграден засилувач.Извор на енергија : AC 110 V (UL) наведени MP3 репродукција, безжичен далечински управувач, дигитален LED дисплеј, RGB светлина вклучително и далечински управувач една година гаранција форма Boytone САД.Моќен звук 40 Вати (20+2x10=40) произведува широк аудио спектар со 5 инчен sub-woofer, 3" x 2" целосен опсег magnetically заштитени.Boytone BT-326 F доаѓа со нови Bluetooth технологија која поддржува безжична музика стриминг.Главната единица се поврзува со жица или исто така можете безжично да се поврзете на паметен телефон, таблета, КОМПЈУТЕР преку Bluetooth.Системот доаѓа со 2 одделни говорници поврзани со жица за да ја главната единица.FM радио, напојува од AC штекер (UL) се наведени, ПОМОШЕН кабелот вклучен.Фреквентен опсег : 40 Hz-20 k Hz - сателитска номинална моќност : 4"8 ohm жичен/безжична Bluetooth конекција за да стримувате безжична музика од таблети, паметни телефони, лаптопи, i Pad, i Phone и повеќе.Контроли за јачина на звук на sub-woofer, излез вкупната енергија е 40 вати со 5 инчен sub-woofer јазик.Парови брзо и лесно со вашиот апарат.USB, SD, безжичниот далечински управувач со FM радио и дигитален дисплеј.Слушате вашата музика гласно и јасно.Изградена во MP3 плеер вклучени, може автоматски да се игра на музика со самостоен микро SD картичка.Сопствени дизајниран и конструиран од страна на Boytone - индустриски доверлив бренд за повеќе од 33 години.Дел број : BT-326 F - црна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Монтана 4340, 4344, 4940 100% сосема нов и висок кв�

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе!...

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Please wait...