0
clear
  • AG-security™ 99+8 зона Автоматско аларм GSM SMS Дома Burglar Безбедност на Безжични Gsm Аларм Систем Детектор Сензор за Полнење за Далечинска Контрола
  • -20%
  • -20%
AG-security™ 99+8 зона Автоматско аларм GSM SMS Дома Burglar Безбедност на Безжични Gsm Аларм Систем Детектор Сензор за Полнење за Далечинска Контрола

AG-security™ 99+8 зона Автоматско аларм GSM SMS Дома Burglar Безбедност на Безжични Gsm Аларм Систем Детектор Сензор

DEN 2640.00

Достапност
Достапно за нарачка

* Во повеќето 5 безжичниот далечински управувач кодови; LCD дисплеј. * Далечински управувач Рака, да се Разоружаат, Мониторинг, како и Спогодба по телефон.Изгради-во часовникот. * Изградена-во вештачки интелигентни дигитални глас најавувач. * 10-втор автоматска порака на снимањето.Еден клуч-на- - контрола functon : Од Рака,Дом на Арм,Далечински Рака; 15.Може да се сместат 2 група на SMS броеви : кога алармантна,системот ќе испрати алармантна SMS автоматски; 10.Функција * 8 Звучници за одбрана зони и 32 безжична одбрана зони.Безжична домашна безбедност GSM аларм систем.LCD дисплеј.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој �

5 MP Инфраред Ноќ Визија Авто IRНАМАЛУВАЊЕ на Камерата+2*Инфрацрвена Светлина Малина Пи 3※Прирачник се фок

T5577 ознака 125khz ознака.rewritable ознака 1 Материјал : ABS 2 Фреквенција : 125 3 KHz чип : Оригиналот НА МЕЛ T5577 (најдоба

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о�

GPRS DTU RS232 RS485 да SMS Конвертор Портал Безжична ModbРоб SMS Аларм Читање Пишување за САЛАДИН HMI КОМПЈУТЕР.Функци

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата / ослоб

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин�

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

Следење надвор без притискање на копчето за повик 2 начин на зборување, на располагање се зборува за пос�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н�

Дискретни Енкрипција Процесор : TPM е дискретни енкрипција процесор, поврзан на одбор и одбор е поврзан с�

7x10 Инчен Decal.Постојана Лепило.Вода / Weather отпорни.Дизајнирани, произведени и се испраќаат исклучиво од ст

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Човечкото тело индукција, индукција расто

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент�

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање �

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

Please wait...